Prasknutý kondóm

durko25
25. sep 2024

zdravím dnes sme mali s partnerkou chránení styk lenže praskol kondom neurobil som sa ani nič len sa chcem opýtať či môže byť tehotná z "kvapiek lásky" dnes mala posledný plodný deň a tabletku po už užila v tomto cykle

fido69
25. sep 2024

@durko25 Na to, že nie si ešte ani plnoletý a tvoja gramatika má pekné medzery, tak pekné divočiny vyvádzaš.
1.) pokiaľ si sa neurobil do pretrhnutého kondomu, tak pravdepodobnosť otehotnenia je mizivá
2.) Čo znamená, že partnerka uzila tabletku "po" v tomto cykle? To nie je vitamín, ale tabletka , ktorá sa má užiť len vo výnimočných pripadoch... 😉

senta_sofia
25. sep 2024

@durko25 nas telocvikar vzdy hovoril, ze 100% proti otehotneniu zabera len NEONDIT

zuzanita1609
25. sep 2024

😆 podaj sťažnosť,reklamáciu výrobcovi (ale dlho tu nebola táto téma) . Ešte si počkám na ,,urobil sa mi na brucho,môžem byť tehotná? 😁

fido69
25. sep 2024

@zuzanita1609 To je ešte stále ten lepší pripad. Čo keď náš teenager napíše "urobil som sa jej do zadku, môže otehotnieť?" 😂

svetlonos
25. sep 2024

@durko25
ach jaj, s PC robiť nevieš aby si si tu ako ďurko hodil aspom mužský profil. Neplnolety sexujes o dušu a priateľka bude rovnako "rozumna" zrejme. Už užila tabletku po tento mesiac a namiesto antikoncepcie v podobe tabletiek a počkať mesiac so sexom, to nie. Ste vy len podarený párik. Ľuďom by mali byť sexuschopno až vtedy, keď dosiahnu zrelosť a vedia zit zodpovedne. Ok, niektorí by síce zomreli čistí ako ľalie ake aspom by nedokázali zivot nevinným detom 🙈.
A áno aj z kvapiek lásky môže priateľka otehotnieť!

mia2906
25. sep 2024

@svetlonos z kvapiek lásky je šanca takmer nulová, praktizujeme vyše 10 rokov len prerušovaný styk, bez kondomov...a nikdy sa nič nestalo. Stalo sa iba vtedy keď sme cielene chceli dieťa. Tiež sme takto ako chalan stresovali ked sme začínali s pohlavným životom 😁 ešte aj gynekológovi som volala, takže nie, z kvapiek lásky sa podľa mňa otehotnieť nedá.

mia2906
25. sep 2024

a už určite nemôže byť tehotná po tabletke po. Ale tu by som neužívala ako lentilky, rozdrbe cyklus atď.

svetlonos
25. sep 2024

@mia2906
😂 nemôže byť tehotná po tabletke po? Včera zrovna mi kamoska hovorila ako ju hneď po styku zjedla. Ta tabletka po ma teraz 1 rok. Aj z tých kvapiek lásky tam šanca je - mala ale je.

domka222
26. sep 2024

Toľko nešťastia v jednom cykle,deravý kondóm a ešte jedna nehoda po ktorej musela byť užitá tabletka🙈 uvidíš, či príde tetka z Ameriky 😂

kitycat
26. sep 2024

Sexujte na misionara lebo mam pocit, ze vyssie sily chcu rozmnozit tvoj geneticky material 🙏

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre