Pozitívny test týždeň pred menštruáciou

ivka263b
13. okt 2024

Ahojte vyšiel mi pozitívny test týždeň pred ms , robila som si ho na základe bolesti v podbrušku a nechutenstva. Bol pozitívny, ale mi to nedalo, že tak skoro, spravila som si ďalšie 3 testy, ktoré tiež boli pozitívne. Po dvoch dňoch som test zopakovala. Je pozitívny. Príde mi to zvláštne, že tak skoro ukázal pozitivitu, pri predošlých tehu mi ukázal až v deň alebo deň pred meškaním menzesu. V pondelok budem volať doktorke aby ma objednali na krv. Aj vám niektorej vyšiel test tak skoro pozitívny ?

blaazi
13. okt 2024

@ivka263b vsetko zavisi od toho, kedy bola ovulacia. Kazdopadne mne oba razy ukazal pozitivitu uz 10 dni po ovulacii, cca 5 dni pred potencialnou MS, kedze od ovulacie po ms je v mojich cykloch 15 dni.

januska12323
13. okt 2024

Načo chceš ísť na krv keď máš všetky testy pozitívne? Tehotná si určite.

dadis
13. okt 2024

Mne pri druhom tehotenstve tiez vysiel pozitivny test pred MS. Robila som si ho na zaklade nevolnosti, ktore som citila (na 99% som si bola ista, ze to je tehotenstvo).

larena
13. okt 2024

Mne tiež vyšiel 8 dní pred očakávanou MS..ale ja mám nepravidelný cyklus čiže možno by som mala v ten mesiac ms skôr..aj keď mám skôr dlhé cykly a stalo sa mi asi len raz že mi menstruacia prišla skôr.Ale ak máš tolko testov pozitívnych tak asi bola ovu skôr a urcite tehotná si

veronikaszabova
13. okt 2024

@ivka263b 10dpo, 7 dni pred menzesom

glade22
13. okt 2024

Nie je dôležité koľko pred menzesom, ale koľko po ovulácii. Takéto príspevky však motajú hlavu mamičkám, ktoré tomu nerozumejú, lebo pri bežnom 28dnovom cykle s lutealnou fázou 12-14 dni je 7 dní pred menzesom naozaj skoro.

ivka263b
autor
13. okt 2024

@glade22 no a môj cyklus je 28 dňový, len tá ovulácia je zrejme skôr, alebo bola aspoň tento cyklus

ivka263b
autor
13. okt 2024

@veronikaszabova áno u mňa to je presne rovnako, čiarky tiež takéto výrazne, žiadny duchovia atď..

dadis
13. okt 2024

@glade22 Aj pri 28d to tak moze byt, ja som to tak mala, ale ovulaciu som neriesila, tak je mozne, ze prisla o par dni skor.

glade22
13. okt 2024

@dadis určite...inak to nie je možné

dadis
13. okt 2024

@glade22 Ale zvlastne by to bolo, ak mam skoro cely zivot menstruaciu ako hodinky a prave v ten cyklus, by prisla skor? 🤔 Tazko povedat. Ale je to asi aj jedno, najma ze sa podarilo.

amelie22
14. okt 2024

Mne vyšiel pozitívny 10 dpo (podstivo odstreďovania ovulacia) (ale bola to este slaba ciarka), ja mam ale skôr kratší cyklus takže to mi vychadzalo ze to malo byt v prvý deň menštruácie.

glade22
14. okt 2024

@dadis no, vies kolko deti beha po svete z toho, ze po cykloch ako hodinky zrazu bolo nieco inak? 😀

dadis
14. okt 2024

@glade22 Ved dobre tak 😃. Citala som o tom, ze aj silny orgazmus moze uvolnit vajicko. Ja som si v tom cykle nevedela spomenut na nic dychberuce, ba dokonca muz bol aj nejake dni odcestuvany vtedy a zdalo sa mi, ze sme ten cyklus ani nesexovali 😅.

glade22
14. okt 2024

@dadis toto sa presne stalo aj mne pri jednom dietati, ze ked som muzovi povedala, ze som tehotna, opytal sa ma, ze a s kym 😀

dadis
14. okt 2024

@glade22 Presne u nas 🤣🤣🤣🤣

kariiinw
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ivka263b
autor
Včera o 20:02

@kariiinw testy nie sú z ranného moču však ?

No sú pozitívne 🥰

kariiinw
Dnes o 07:23

@ivka263b nakoniec som zmazala odpoveď.. horný a dolný sú večerné, stredný bol z ranného.. avšak, dnes som robila aj digi Livsane a ten bol negat. Ja už neviem, podbruško ma bolí neskutočne ako na menzes, ten nikde.. myslíš, že bolo skoro na digi test? Je to zvláštne, že tyčinky duch.. a digi negat. Pritom píšu, že citlivosť u oboch je 10tka.. ale čítala som na tie mamatesty všeličo..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre