Pozitívny test s duchom

mici88
28. júl 2024

Ahojte. Včera mi po týždni skončila menštruácia,ktorá bola jemnejšia ako obvykle,ale občas to tak mávam. Keďže ma stále nejak pobolievalo podbruško tak mi to nedalo a spravila som si preistotu test. Lenže vyšiel mi "pozitívny" s duchom . Môže sa to stať pri rozpití ,že som ho zle namočila? 🙂 Neverím tomu žeby som bola po menštruácii tehotná iba som chcela mať 100% istotu keďže sa chystáme na dovolenku kde bude aj alkohol a podobne .

luccija
28. júl 2024

@mici88 spravila by som si digitalny

mici88
autor
28. júl 2024

@luccija hej určite zopakujem. Ako stále verím ,že je to len chybný test . 🙂 Len či to nemôže byť z toho ,že bol zle namočený alebo tak

kulumulu123
28. júl 2024

@mici88 test noze byt bud pozitivny alebo negativny co saprepana da pokazit na namoceni testu do nadobky s mocom??? Snad si ho tam nestrcila naopak 🤷‍♀️🙈...

kulumulu123
28. júl 2024

@mici88 takze ano aj slaba ciarka ruzovej farby je pozitivny test 🤷‍♀️
V pripade ze dieta planujes gratulujem ak nie neviem co dodat lebo v takom pripade je dost na mieste sa chranit nemyslis??

mici88
autor
28. júl 2024

@kulumulu123 stane sa ,že sa rozmočia ak ich niekto nechá dlhšie ponorené . A nehnevaj sa na mňa ,ale nikde nepíšem,že dieťa nechcem čiže tu nie je o čom.
Išlo o to ,že mi skončila menštruácia a vybehol mi test s dvomi čiarkami aj keď jedna je slabšia 🤷🏻‍♀️

30katrusa40
28. júl 2024

@mici88 skús pozajtra druhý test z ranného moču. Uvidíš či čiarka bude výraznejšia. Ak áno tak radšej by som nepila najbližšie mesiace

svetlonos
28. júl 2024

daj fotku

mici88
autor
28. júl 2024

@30katrusa40 ďakujem . Určite skúsim 🙂 tak to je samozrejmosť potom

mici88
autor
28. júl 2024
niekto2hy
28. júl 2024

@30katrusa40 Hmm ,,Môže sa to stať pri rozpití ,že som ho zle namočila?" , kde tam spomina ,,ine pitie"?😎

mici88
autor
28. júl 2024

@niekto2hy písala som o dovolenke ,že tam bude alkohol 😂 viete už keď je All inclusive 😂

30katrusa40
28. júl 2024

@niekto2hy reagovala som na autorkin prví príspevok čože na začiatku. To že ty si to nevieš spojiť nie je môj problem

30katrusa40
28. júl 2024

@mici88 to mi je jasné že len dovolenka . Ale skús radšej ešte ten test pozajtra. Prípadne kedy cestujete na dovolenku ?

svetlonos
28. júl 2024

@mici88
mne príde akoby si ho tam mala dlhsie ale digi test je super, idealne s ukážkou týždňov. Ale zase na podobný zeny písali, že boli tehotné. Niektoré dokonca otehotnela počas MS, ale tak rýchlo by ti neukázal🙂
Skus digi a daj vedieť 😀 A na al onkluziv budeš pit nealko drink 😁

mici88
autor
28. júl 2024

@svetlonos hej tá prvá fotka je po namočení 🙂 a jasné. Na Digi si počkám pár dní ak je tu len duch 😁

evcagabi
28. júl 2024

@mici88 ja som mala ms a bola som tehotna 😅 takze mozne to je 😅

kulumulu123
29. júl 2024

@mici88 toto je pozitivny test ked urobis dalsi o 2 dni bude ta druha ciarka ovela vyraznejsia... A ano menzes mozes mat aj ked si tehotna hlavne na samom zaciatku tehotenstva... Je sice slabsi, nejde tak uplne o menzes ale o jrvacanie pocas uhniezdovania sa vajicka preto je slabsia a kratsie ako zvycajne..

mici88
autor
29. júl 2024

@kulumulu123 mala som ju rovnako dlho ako počas bežnej menštruácie a ani som nekrvácala o moc menej. Ale napríklad som nevidela úplne čistenie ako mávam bežne. No nič je to zatiaľ vo hviezdach . Skočím kúpiť test a zajtra uvidím 🙂 ďakujem vám všetkým za normálne rady 🙂

kulumulu123
29. júl 2024

@mici88 daj potom vediet ako

dadka1997
29. júl 2024

No skus clearblue 🙂

mici88
autor
30. júl 2024

Testy dnes úplne negatívne 🙂 možno len nejaký chybný test . Ďakujem 🙂

flora2511
31. júl 2024

@mici88 a pred ms si si robila test? Mohla si mat biochemické a po ms ti test zachytil znižujúcu sa hladinu hcg.

mici88
autor
31. júl 2024

@flora2511 môže byť ale nemyslím žeby za jeden deň úplne vymizla čiarka aj keby je to zostatkové hcg. 🙂 Proste chybný bol. Možno zle namočený alebo niečo 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre