Pozitívny test, potom negatívny

23. aug 2024

Ahojte, stalo sa vám, že vám ukázal test pozitívny (druha slabá čiarka) potom dni negatívne testy. Ms mešká 3 dni a aj dnes negatívny test, a nakoniec ste boli tehotná? Že SŠ to ukázalo tak neskôr, aj keď pred tým veľa testov negatívnych?

ysseba
23. aug 2024

Máš fotku toho prvého, vraj pozitívneho testu? Typujem, že čiarka bola ledva viditeľná a že sa jednalo o pepino test...

katariiinkaa
23. aug 2024

Vieš presne kedy si mala ovuláciu? nemyslím podľa appky, ale reálne či ju máš nejako odsledovanú

autor
23. aug 2024

@katariiinkaa ms som mala dostať 9.7. Meškala a dostala som až 23.7. (Ms veľmi veľmi slabá, úplne iná ako za celý život, čo mávam brutálne silne, o tejto som ani nevedela) appka mi ukazuje ovuláciu okolo 7,8,9.8. A presne približne tie dni som mala špinenie, silnejší výtok. O tyzden nato, taký test. No ostatné negatívne. Ms nikde. Bolia ma bradavky, nenormálne hladná som stále 😀 proste sú veci ktoré sú úplne inak, ako doteraz, ale testy negatívne.

sense
23. aug 2024

Ak by to boli tehotenské príznaky už by bol test pozitívny nakoľko to spôsobuje zvyšujúca sa hladina hcg

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
23. aug 2024

@ysseba bol to mamatest

paulina291
23. aug 2024

Táto čiarka tam bola hneď alebo až keď test uschol? Lebo test vyzerá staro a uschnuto, vtedy robí tieto čiarky a jedná sa o negatívny test

dadka1997
23. aug 2024

Ms ti meškala v juli, a hovoríš o plodných dňoch v auguste, este k tomu týždeň po tych plodnych dni pises, ze uz ti test vysiel "pozitivne"... nie nie si tehotna, a co je na teste je len kanalik

autor
23. aug 2024

@paulina291 ano čiarka bola hneď, ano vyzera, lebo som ho teraz fotila a robila som ho pred týždňom piatok. Inak tam čiarka bola hned

katariiinkaa
23. aug 2024

No možno si aj tehotná bola a neudržalo sa to. Ak by si tehu bola, test by tmavol a nebol by zrazu po týždni negatívny 😕

autor
23. aug 2024

@dadka1997 9.7. Som mala dostať, meškala a dostala som až 23.7. Veľmi slabú. O 2 týždne na to ovulácia a ms som mala dostať teraz pred 3 dňami a stále nič. Tak som to myslela. A ano, keďže som mala 23.7. Ms, tak ovuláciu som mala v auguste. Druha čiarka vysla hneď, nie po neviem ako čase. Posielala som DR a napisala, že vidíte dobre. Tak neviem či aj ona vidí kanalik?

autor
23. aug 2024

@katariiinkaa ano, veď ani k tomu nerozumiem, že asi bol pozitívny a teraz negatívny.
Takže je to možné 😏

dadka1997
24. aug 2024

Ja nechapem prečo do toho pleties posledny mesiac ked ti meskala ms.. z toho mesiacu si tehotna nebola, a keby hej uz by si mala kolajnice ako bič .. teraz ti meska ms znovu cize skor ide o hormonalnu nerovnovahu

haluta
25. aug 2024

Mne sa to stalo s digitálnym,, ukázal pozitivitu a potom na druhý deň zase nič. Hodnota hcg 0,38, veľa testov bude zlých 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre