Pozitívny test a následné špinenie v čase očakávanej menštruácie

8. sep 2023

Vyšiel mi pozitivny test 1 deň pred menštruáciou, ale v čase očakávanej (dnes) som začala mierne špiniť. Je normálne takéto špinenie v čase očakávanej menštruácie aj počas tehu alebo mam plakať že to zasa nevyšlo?😭 Prípadne do akej miery bude to špinenie ok? Zatiaľ svetloružová krv kúsok na papiery. ďakujem.

anett30
9. sep 2023

Ja nechcem dávať pláne nádeje, ani byť hneď negatívna, ale mne svetlo ružová krv neznamenala nič dobré 😔 dopadlo to zle. No viem o prípadoch, kedy to bolo dobré a vôbec nič to neznamenalo. Takže asi len čakať či sa to rozbehne alebo skôr ustáli . Moc moc držím palce

natalia956116
9. sep 2023

Ja som v čase MS normálne krvacala, aj tampóny som mala, aj som si myslela, že to je MS, potom som 3 dni ešte spinila a musím si poklopat, ze zatiaľ to je ok, bolo to len uhniezdovanie asi ☺️ som v 9tt. Hlavne sa nevystresuj

autor
9. sep 2023

@natalia956116 fakt? A mala si normalne krvacanie alebo viditelne slabsie? Ja som celkoovo dost pravidelna, vsetko mam vzdy pravidelne aj MS, takze popravde uz po pozitivnom teste som sa toho bala, ze co to bude v den MS aj tak…no uvidime zatial len spinim ale mam pocit, ze sa bolesti stupnuju :(

autor
9. sep 2023

@anett30 dakujem velmi pekne a v pripade ze by som zacala silno krvacat ako pri klasickej MS tak je potrebne ist k lekarke alebo nie? Lebo test bol pozitivny len pred Ms.

anett30
9. sep 2023

A teraz už nemáš pozitívny test?? Ja by som určite šla, ak sa bábätko udržalo, či je všetko ok, a ak naopak, či som sa dobre vyčistila.

autor
9. sep 2023

@anett30 práveže som mala dnes zasa pozitívny

autor
9. sep 2023

@anett30 ďakujem, zavolám lekárke, že čo treba robiť, ale počkám do pondelka tak či tak, ako to dopadne..

anett30
9. sep 2023

Držím palce aby všetko dobre dopadlo ♥️🍀

autor
9. sep 2023

@anett30 ďakujem veľmi pekne🙏

luteam
9. sep 2023

Ahoj ja som mala tiez svetloruzovy vytok uz po par dnoch meskania ms na druhy den som sla k dr videl gestacny vak na sone ale ziadne krvacanie ani nic ale pre istotu mi nasadil progesteron a zatial je to ok uz som 12 tt

bm_
9. sep 2023

ja som mala ruzove krvacanie a potom spinenie asi dva dni. v case ocakavanej ms a brucho ma dost menstruacne bolelo par dni. som stastne tehotna v 32tt. podla mna ked to nie je uplne silne krvacanie a mas stale pozitivne testy tak to mohlo byt implantacne spinenie...ja soma le bola aj na krv ci hcg stupa a testy mi tiez tmavli....drzim palce aby ti to dopadlo rovnako

autor
9. sep 2023

@bm_ ďakujem veľmi pekne, verím, že ano. Len včera to bolo ružove špinenie; dnes svetlunko hnedé. Test opäť pozitivny.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre