Pozitívny test a na sone nič nevidieť

veonli
12. dec 2014

ahojte,prosim ma niekto podobnu skusenost?koncom okt.som mala ms,vcera som si robila test 2x a bol pozitiv.,podla dr.by som mala byt v 7 tt avsak dnes dr.nic nevidel,zdalo sa mu nieco ale to povedal ,ze moze byt tak 3-4tyz,uvidime z krvi,mate niekto podobnu skusenost?dakujem

xevulax
12. dec 2014

Ano mam a boli z toho dvojicky

jeemima
12. dec 2014

@xevulax aj u mna to tak bolo a tiez mam z toho dvojicky 😀

lenocka84
12. dec 2014

@veonli ano.a bol to zial MA ☹

xevulax
12. dec 2014

@jeemima aka sranda vsak? Mna pripravival dr na mimomaternicove, teda na tu moznost, lebo vravel ze nevidi tam fakt nic. To bolo radoti na dalsom uzv

flonik
12. dec 2014

ano, z krvi tiez vyslo hcg vyssie, ale na sone skoro nic potom som krvacala skoncila v nemocnici a stale n a sone nic nebolo vidiet len hcg krasne stupalo a potom cca v 7tt nasli zltkovy vak

sense
12. dec 2014

ano a ale zial bolo to MA

lucy125
12. dec 2014

Aj ja som mala pozitivne testy,hcg 36520 bolo z toho MA.

blacklady
12. dec 2014

@veonli napr. ja, podobne ako ty, posledna MS 22.okt. a na utz nic... len zvacsena a prazdna maternica...

zuzusar
12. dec 2014

áno, aj ja som to mala. Buď ide o mimomaternicové tehotenstvo, alebo ešte skoré štádium, takže na sone nevidieť. Stalo sa mi to 2x , po prvom raze sa ukázalo o týždeň na kontrole a druhý krát mi doktor neveril, lebo ani po týždni nebolo a poslal ma do nemocnice, ako podozrenie na mimomaternicové, lebo krv potvrdila test. Všetko je možné. Držím palce, aby to bolo ok.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre