Pozitívny test a menzes

lola324
20. máj 2021

Zdravím, včera 19.5. som si urobila tehotenský test, ktorý bol pozitívny a dnes 20.5. som dostala menzes, viete mi niekto poradiť čo ďalej robiť? Alebo máte niekto s tým skúsenosť? Za odpovede vopred ďakujem

zuzkacik4
20. máj 2021

Pozitivny ako jasne pozitivny alebo duch?.. ono teraz nezmozes asi nic..bud to bude biochemicke, alebo po MS urob test, ci ciarka zosilnela a si tehu..niektore mavaju MS aj ked su tehotne..je to 50 na 50 teraz..

1aduliatko1
20. máj 2021

menzes máš ako normálne? nie je slabší? môžeš mať menzes aj počas tehu...no môže sa stať, že nič z toho nebude ☹ držím palce

any_soj
20. máj 2021

@lola324 môžeš okamžite na gynekológiu a brať utrogestan. Môže byť, že si tehotná, ale žlté teliesko bolo slabé, neprodukovalo dosť progesterónu a dieťa si ešte nestihlo samo začať produkovať dostatok, a tak sa spustila menštruácia.

cimage
20. máj 2021

ja som pri druhom tehotenstve mala slabu menstruaciu, ale nevedela som, ze som tehotna. Len potom som sa citila cudne, hlavne mi nechutila kava, co bolo velmi cudne u mna, tak som si urobila test a bol pozitivny. Takze to moze byt este tehotenstvo.

miska992
20. máj 2021

@lola324 je to 50 na 50. Zajtra sprav dalsi a ked bude ciarka slabsia tak bude asi biochemicke. Ak mas pocit ze menstruacia je akasi ina, slabsia moze to byt kludne okej. Je to individualne. Drzim palce aby to bolo okej 🙏✊
Ja by som zajtra zavolala lekarovi resp.este dnes na pohotovost aby dali utrogestan a zmerali hladinu hcg

julie19
20. máj 2021

Určite zajtra cinkni doktorke, ja som mala výrazne pozitívny test a tiež prišla ms, doktorka ma objednala a urobila test z krvy, hcg bolo ale nízke a o dva dni na kontrolnej krvy zas nižšie, chodila som na krv čo dva dni a klesalo to takze biochemické bohužiaľ... ale u teba to tak byt nemusí, každopádne nech o tom doktorka vie ... držím palce 🤞

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre