Pozitívny test a lekár nič nevidí

marylily
4. feb 2023

Ahojte mamičky som v zložitej situácii keďže stalo sa mi niečo nepochopiteľné premna.........keďže som sa pár dní cítila blbo a menštruáciu mávam 2krat do mesiaca pretože že mám 21dnovy cyklus čakala som ju no ona nikde 😀😀😀samozrejme hneď som spravila test test vyšiel pozitívny slabé dve čiarky už viditeľné išla som k doktorovi on tvrdí že nič nevidí jasné rozumiem plod môže byť strašne maličký ale kameň úrazu nastal vtedy keď odobrali krv a podľa krvi som tehotná není podotýkam dva rovnaké testy výsledok pozitívny pani sestrička dokonca mi spravila test samozrejme bol negatívny som v koncoch menštruácia nikde a odobrali znovu krv ........už som zúfalá prosím vás dajte vedieť ak ste sa s niečím takýmto stretli
Pridávam 2 testy jeden robený ráno totálne slabá čiarka
Druhý robený počas dňa už silnejšia.......cysta to našťastie nie je

pukanec123
4. feb 2023

@marylily treba skúsiť testovať každý druhý deň z ranného mocu tou istou značkou testu, a ak bude čiarka silnieť tak to bude určite tehotenstvo. Na sone nič nemusel vidieť lebo si ísla ešte strasne skoro, toto bude nejaký 4tt, to ešte ani gestacny vak nie je na sone vidno. Na sone je niečo vidieť až pri hcg nad 1000, preto chodiť skôr ako v 7 týždni je bohužiaľ úplne zbytočne, pretože tam nič nevdia. Treba ešte počkať apson 3 týždne

pribinak
4. feb 2023

@marylily prepáč toto asi nechceš citat, ale toto je negatívny test

pribinak
4. feb 2023

Ten druhy, tam druha čiarka je, ale mize to byt biochemické tehotenstvo

mia_von_prag
4. feb 2023

Musíš len čakať. K lekárovi sa chodí až okolo 7 - 8 tt, keď vidno aj srdečnu aktivitu
Správaj sa pre istotu ako tehotná

marylily
autor
4. feb 2023

@pukanec123 veľmi pekne ďakujem za odpoveď určite počkám lenže mám aj veľké obavy nakoľko som už 2babatka stratila 😔😔😔😔 preto som sa aj potešila že som to hneď vychytala aby sa nedaj bože zasa neopakovala katastrofa zasa v pondelok skúsim test len dúfam že mi už s toho nesibne strach radosť obavy och 😔😔

marylily
autor
4. feb 2023

@pribinak jasné prijímam tvoju odpoveď nič sa nedeje lenže mne ťa čiarka zosilnela počas dňa tak som z toho už na nervy

pribinak
4. feb 2023

@marylily tak želám ti aby sa ti splnilo čo si zelas
Škoda že nevieš presne koľko ti mešká perióda

marylily
autor
4. feb 2023

@mia_von_prag jasné že budem ide aj o to že chodím do práce nemám ťažkú prácu ale musím tak byť keďže lekárom potvrdené tehotenstvo nemám takže som na ihlach ďakujem za odpoveď 🤗🤗

trgypadl
5. feb 2023

@marylily v prvom rade si daj doporiadku cyklus, lebo 21 dňový cyklus je naozaj kratky, konzultovala by som to s gynekologom a hlavne po 2 stratach, drzim palce

martinaju
5. feb 2023

@marylily tak ak krv vyšla negativne, tehotna nebudeš. Ten test je falošný neviem aka to je značka.. niektore ked nechaš namočeny onaekundu dlhšie proste čiarku ukážu. Ak by si mala pozitivny test určite by si mala hcg aj v krvi. Kup si clearblue alebo iny kvalitny kvalitny test nie tieto papieriky.
Samozrejme lekar vidiet nič nebude ale keď bral krv tak tam istota je… možno sa ti predlžuje cyklus čo by bolo fajn lebo 21 dnivy je naozaj kratky. A ked sa snazite otehotniet preco ti lekar neda nejake lieky aby ti predlzil cyklus?
Držím palce nech sa čo najskôr tešíte z babenka.

katka1389
5. feb 2023

@marylily no musis pockat ako pisu lebo sa zblaznis , ja som robila az ked mi druha menzes meskala .Ja som sice iba jedno babo potratila ,ale potom sa podaril chlapcek.Tak drzim palce nech vsetko dobre dopadne...

jaskolka
5. feb 2023

Keď nevyšlo nič z krvi, tak tehotná nie si. Viem, že to počuť nechceš, ale bud to je biochemické tehotenstvo, alebo blbé testy. Neexistuje, aby krv neukázala nič a moč áno, v prípade tehotenstva. Okrem toho skutočne 21 dňový cyklus je krátky, toto by som skôr riešila s gynekológom.
Chápem, že túžis po bábätku, ale takto sa veľmi stresujes, toto ti vôbec nepomáha,keď takto "salies", skôr na škodu to bude (ak by si aj tehotná bola)

daska83
5. feb 2023

@marylily vies aj presnu hodnotu hcg z krvi? Niektori lekari pod urcitu hodnotu vyhodnotia test ako negativny.Nehchcem ti davat nadeje, lebo z tvojej fotky to tazko vidno, ci to je kanalik alebo ciarka. Ja som si v den odberu (den predpokldanej ms) spravila test a vyzeral takto. Hcg bolo vtedy 15. Toto tehotenstvo vsak nedopadlo dobre.

martinaju
5. feb 2023

@jaskolka aj pri biochemickom ak ukaze test tak ukaze aj krv ale hodnota je nizka na dany tt. Takze podla mna to je zlý test lebo krv by urcite ukazala ak by ukazal test z moču.

martinaju
5. feb 2023

@daska83 hodnota pod 5 je negativne hcg a teda testy zachytia hodnotu od 10. A nie niektori lekari ale vsetci lekari hodnotu pod 5 beru ako negativne. Hlavne z krvi ukaze skor ako hoc aky kupeny test takze ked jej vysiel test musela by aj krv ak by bola tehotna. Takze asi zle testy.

Moj nazor ze autorka by mala riesit s gynekologom aby jej nasadil po ovulacii progresteron a aby jej predlzil fazu kedy je schopne sa vajicko uhniezdit nakolko ju ma pravdepodobne velmi kratku. A teda samozrejme autorke drzim palce aby to vyšlo čim skôr 🙏🏽

marylily
autor
5. feb 2023

@martinaju veľmi pekne ďakujem lekár mi nasadil progesterón ale až vtedy mám užívať ak na teste sa objavia 2 čiarky

marylily
autor
5. feb 2023

@jaskolka isteže máte praudu samozrejme stresom si vôbec nepomaham čas ukáže čiže ostáva mi len trpezlivo vyčkať všetko je v božích rukách

martinaju
5. feb 2023

@marylily on sa dava aj po ovulacii aby pomohli predlzit fazu kedy sa vajicko uhniezduje a potom pokracovat ak by sa tehotenstvo potvrdilo

marylily
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
floki1994
8. feb 2023

@marylily gratulujem, hlavne aby to dobre dopadlo 🙏

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre