Pozitívny test a Duphaston

domcavesel
29. jan 2024

Ahojte, dnes som 10DPO a mala som dnes ráno takýto test. Bolia ma prsia inak nič. Čo si o teste myslíte ? Je na mieste si myslieť, že sa podarilo ? Prikladám foto tesne po urobeni a zaschnutí.

Dnes je aj posledný deň čo mám brať duphsaton, volali by ste lekárovi aby Vám ho znova predpísal na udržanie ? Bojím sa, že ak ho zajtra vysadím, príde ms a tehotenstvo sa znova nepodarí 🥺

Ďakujem !

3petka
29. jan 2024

@domcavesel určite volaj Dr aby si ho uzivala dalej

anjelicek26
29. jan 2024

Ako pise kocka vyssie, pravdepodobne sa podarilo, treba brat duphaston dalej, urcite nevysadzaj.

sense
29. jan 2024

Zatiaľ ešte zo dva dni užívaj a potom skus test znova ci čiarka silne a ak áno zavolaj lekárovi ohľadom uzivania

domcavesel
autor
29. jan 2024

@sense Dnes mám poslednú tabletku na večer :( musím ho dnes stihnúť aby mi ho predpísal, snáď s tým nebude mať problém

anjelicek26
29. jan 2024

@domcavesel alebo obvodny, na par dni nebude mat problem pomoct a vypisat par tabletiek.

biglovemom
29. jan 2024

Ano ber ho dalej👌🏻 volaj gynekolovi
A gratulujem😊

domcavesel
autor
29. jan 2024

@anjelicek26 ďakujem, už som mu volala a objednal má zajtra na kontrolu o 12stej, tabletky však beriem vždy ráno o 6. Myslíte, že nebude problém keď túto jednu vynechám a keď mi ich zajtra predpíše si dám prvú tabletku až poobede ? Možno hlúpa otázka ale pre istotu

anjelicek26
29. jan 2024

@domcavesel ja ti neviem, ja by som bola vystresovana na maximum a skusila niekde pozhanat, v snazilkovskej skupine ich ma kopa zien a urcite aj z tvojho mesta, alebo cez obvodneho...ten pokles progesteronu v prvych dnoch tehu je pekne na nic.

domcavesel
autor
29. jan 2024

@anjelicek26 ďakujem, pre istotu som napísala do skupiny nášho mesta a tiež poslala aj elektronickú žiadosť o recept s vysvetlením. Tak dúfam že sa k nemu dostanem 🤞🏼

domcavesel
autor
29. jan 2024

@anjelicek26 tak mi ho našťastie predpísal, hneď dnes pôjdem vytiahnuť, som spokojnejšia a zajtra na kontrolu 😊

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre