Pozitívny test a bolesť vaječníka

Ahojte pred 4 dňami mi skončil menzes dnes som začala trošku krvácať spravila test a pozitívny boli ma ľavý vaječník mali ste to niekdo takto ?

anjelicek26
4. okt 2022

@vieraksinanova2211 tak ak by bolo vo vajecniku, tak si mohla mat MS a to neni vobec dobre... je test silno ci slabo pozitivny? Kazdopadne volaj rano na gyndu pre istotu.

vieraksinanova2211
autor
4. okt 2022

@anjelicek26 ráno bol slabý a bola som u lekárky dnes a povedala že testy zvyknú ukázať pozitivitu aj falošne ale vŕtalo mi to hlavou a urobila som si teraz a silnie čiarka

anjelicek26
4. okt 2022

@vieraksinanova2211 och tak toto bude este krimi potom... falosne pozitivnych testov mimo pepino byva pramalo, kazdopadne dufam, ze ti vzala krv a dala termin na sono? Ked ta boli vajecnik, neni to sranda...

vieraksinanova2211
autor
4. okt 2022

@anjelicek26 áno vzala mi krv zajtra mam volať lebo už mam za sebou tri potratí a s toho jedno mimomaternicove tak preto už nechápem

anjelicek26
4. okt 2022

@vieraksinanova2211 drzim palce, nech je to tentoraz v poriadku :( Prefuky vajcovodov robili, ked si mala mimomaternicove posledne? Ze tam nie su zasa zrasty? Niektore zeny to maju s otehotnenim a donosenim dietatka fakt tazke .(

vieraksinanova2211
autor
4. okt 2022

@anjelicek26 nerobili
Aj som volala na pohotovosť že si mam dať od bolesti brufen že pohotovosť je pre akútne stavy a mam počkať čo mi povie ráno moja dr.

anjelicek26
4. okt 2022

@vieraksinanova2211 tak ty mozes byt akutny stav tiez :( Neda sa ti vybehnut na gynekologicku pohotovost vecer? Mne takto vyberali akutne dve cysty krvne, do rana by praskli a ja vykrvacala, pripadne pretocili vajecnik, keby to neurobia... ak mas bolesti, chod urcite dnes a nedaj sa odbit, ved mozes byt tehotna aj dlhsie (a babo vo vajecniku uz vacsie), pri mimomaternicovom u vela zien stupa hcg pomaly.

lorin29
4. okt 2022

@vieraksinanova2211 ak sa tti potvrdí tehotentsvo tak hneď poprosiť gyn nech nasadí duphaston

vieraksinanova2211
autor
4. okt 2022

@lorin29 len oni to bolo tak že mne minulý mesiac meškal menzes 9 dni a dali mi vyvolávačku a teraz 4 deň po menzese pozit.test doktorka sama nechápe

lorin29
4. okt 2022

@vieraksinanova2211 môže sa zadariť pretože aj ovulácia sa môže posunúť .. Držím silno palce aby to vyšlo 🙏🍀🍀🍀

vieraksinanova2211
autor
4. okt 2022

@lorin29 dakujem moc 🙂

nivea22
4. okt 2022

@vieraksinanova2211 ja by som šla okamzite na pohotovosť. Nemôžu ta odbiť keď máš bolesti, pozitibny test a krvcala si

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre