Pozitívny test 11 dní po ovulácii

18. sep 2024

Ahojte mam za sebou 1 krat MA a 1 krat biochemicke dnes rano mi vysiel pozitivny test gynekologicka mi predpisala fraxiparine je tu niekto kto ho bral hned ako mu vysiel test pozitivny cca 11 dpo?a pomohol vam ?dakujwm za odpovede

spanielka44
18. sep 2024

Ano ja beriem od 10dpo, tiež som mala 1xMA, toto tehotenstvo zatiaľ prosperuje už som v 20tt akurát som si fraxiparine zmenila za clexane

ruzenka0504
18. sep 2024

Ahoj je veľa žien, ktorým bratie fraxiparinu pomohlo. Určite je tu aj veľa príspevkov. Ja ho tiež aktuálne beriem od potvrdenia tehotenstva, som síce len v počiatku ale vyzerá to na dobrej ceste.

brona235
18. sep 2024

Ja som mala 2x MA farxik som brala potom.uz par.mesiacov pred planovanym tehotenstvom. Aj pri druhom dietati rovnako. A tretie prislo necakane aj bez neho ale nasadila mi ho preventivne od 4 mesiaca kedy som to zistila. Takze ano, pomohol.

ruzenka0504
18. sep 2024

@spanielka44 Aj máš nejakú mutáciu alebo tak z hematologie? alebo gynekologička dala iba preventívne? Máš brať fraxiparine celé tehotenstvo? Mne rozprával gynekolog, že do konca prvého trimestra a na hematologii hovorila celé tehotenstvo tak som z toho teraz nervózna, či mi to bude chcieť predĺžiť alebo ako to bude.

tinalia
18. sep 2024

@ruzenka0504 dokonca ti asi povedia ze si ich budes pichat do ukoncenia sestonedelia

cookie29
18. sep 2024

ano ja som brala a je to relativne caste pri IVF napriklad uz od vkladu

spanielka44
18. sep 2024

@ruzenka0504 preventívne a celé tehotenstvo plus 6 nedelie 😏 dá sa na to zvyknut ale už tazko nachádzam miesto kde si to pichnut

autor
18. sep 2024

Dakujem vam za odpovede
A este som sa chcela spytat pichate si to vzdy v rovnaku hodinu?

spanielka44
18. sep 2024

Ano ja si picham vždy rano, rozmedzie môže byt max hodina

tinalia
19. sep 2024

Raz za 24hod by si si mala pichnut, mne odporucali praveze vecer pred spankom

autor
19. sep 2024

Dakujem pekne za info

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre