Pozitívny tehotenský test pri rozpíjaní sa

25. feb 2021

Ahojte. Robila som si tehotensky test a po namočení ako sa rozpíjala pomaly moč bola II. čiarka, aj chvílu po tom no ako to začalo schnut a blednut tak zmizla. Slo asi o 5 sekund možno.. potom bol test negativny, ja som teda nevidela nič už. Preco tam boli dve čiarky ked sa to čerstvo rozpilo a potom zmila?

pondelok01
25. feb 2021

To si iba videla, ako postupne presla farba testom, ak by bol pozitivny, farba by zreagovala s testovacim pruzkom a ostala tam, nezreagovala, tak pokracovala dalej.

autor
25. feb 2021

@pondelok01 ahaaa ďakujem, to som nevedela 🙂

ab727
25. feb 2021

Mne sa to stalo tiež,ale zostala taká akoby bodka na okraji testu,o pár dní sme zopakovali a uz sa tam ukázala slabá čiarka celá.Skús test zopakovať tak o 2dni,ale sprav z ranného moču,držím palce

autor
25. feb 2021

@ab727 no mne tam nezostalo nič a vyzeral takto..bielučký ako sneh. SKusim pozajtra

ab727
25. feb 2021

Na fotke to vyzerá akoby tam bola slabulinká čiaročka😉

babovka2321
25. feb 2021

@ab727 tiez na to pozeram a pytam sa sama seba, ci mi nesibe, ale ja tam vidim naznak ciarky

ab727
25. feb 2021

@babovka2321 Súhlasím,tiež sme to tak mali,ale keď sme veľa testovali už sme videli tú čiarku asi všade🤣🤣

zuzkalujza
25. feb 2021

koľko ti mešká MS? Ja mám dnes takýto a do MS mám 3/4 dni. Robený poobede, nie ráno.

ab727
25. feb 2021

@zuzkalujza to vyzerá na pozitívny,gratulujem🙂

zuzkalujza
25. feb 2021

@ab727 ďakujem, no pozitívny test je ešte stále málo, dôležité je ako sa to bude vyvíjať a či sa to udrží. Ja som už dosť skeptická, lebo mám za sebou 3 potraty do 8TT. Ale tak nádej na dobrý koniec je vždy.

ab727
25. feb 2021

@zuzkalujza silno držím palce,ja som mala 2 zamlknuté,minulého roku sme sa tešili no predčasne,v 12tt prišla zlá správa,no v septembri sme mali zasa pozitívny a už ame 26tt a tiež mi testy vyšli pozitívne už pred tým ako som mala menštruovať

ab727
25. feb 2021

@zuzkalujza musíš hlavne myslieť pozitívne,ja som mala aj problém s krvácaním a keď sme šli na pohotovosť ani som si nepripúšťala,že by bolo niečo zlé a drobček nám pekne rastie dodnes😊

babovka2321
25. feb 2021

@zuzkalujza no clovek by to mal brat s rezervou, aj ked si neprešiel niecim podobym, ako ty. Drzim palce, nech vam to tentokrat vyjde 🍀

zuzkalujza
25. feb 2021

@babovka2321
@ab727 ďakujem, je to v rukách tam toho hore, tak snáď nám konečne dopraje.

snazilka777
25. feb 2021

Vidieť tam slabú moc slabú čiarku

eliska191920
26. feb 2021

Veď tam čiarka je ;) takže si

nikolet1992
20. jún 2021

Skus ešte jeden lebo tam je jedna slabucka je ju vidno ja som mala takú pri druhom tehotenské a už mam 4 ročného a teraz aj pri treťom mi ukazuje tak ako tebe

nikolet1992
20. jún 2021
bodka2213
11. sep 2023

Toto isté sa stalo dnes aj mne ...
Ako som test ocikala , a moč postupoval tak hneď viditeľná čiarka ....ja už celá šťastná , že to vyšlo 😁 no ako moč postupoval ďalej ukázala sa aj druhá no tá prvá slabla a zmizla 🙈 nechápem ... to sa mi ešte nestalo .... uvidím zajtra ráno 😏😊
PS : zrak mám dobrý a nezdalo sa mi to 🤭 fakt tam bola

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre