Pozitívny tehotenský test a slabučké krvácanie

kubkomatko
9. okt 2012

Chcela by som vedieť, včera som si robila test, vyšiel pozitívny, no a oddnes mám bolesti podbruška,a slabuuuulinké krvácanie-ako ms ale v oveľa slabšom "vydaní".Som 28 DC, berem lieky Clostylb.a utrogestan.

isabellaa
9. okt 2012

@kubkomatko ked vysiel pozitivny, okamzite k lekarovi, ked mas krvacanie, ci netreba zvysit davky utrogestanu, aby si nepotratila

lucka1987
9. okt 2012

@kubkomatko suhlasim s isabellaa . slabulinko mozes spinit ci krvacat ak ide o pseudomenstruaciu.. pripadne s utrogestanu ... ale netreba to podcenovat. radsej zavolaj lekarovi, alebo rovno za nim chod. moze ist aj o mimomaternicove tehu. no strasit ta nejdem. tfuj, tfuj, nech je vsetko ok.

kubkomatko
autor
9. okt 2012

@isabellaa
@lucka1987 no ja som ten utrogestan doteraz brala od 15-24 DC aj kvôli tomu aby prišla ms, keďže som mala s tým problémy od pôrodu. Zajtra budem volať dr., pretože teraz neviem či ho začať brať, alebo začať s clostilom (ako nový cyklus 😒 ) . Som z toho zúfalá, lebo podobný scénar sa opakuje spred 2 rokov ☹

lucka1987
9. okt 2012

@kubkomatko urcite sa porad s lekarom, mozno ti ho vysadi, pripadne zemni davkovanie, alebo nasadi ascorutin.. inak ten je volno predajny, ak mas doma, mozes si ho dat.. ja som ho tiez brala na zaciatku oboch tehu

kubkomatko
autor
9. okt 2012

@lucka1987 práve dnes som ho mala v ruke ten ascorutin, len som sa ho bála zobrať ho nakoľko tam píšu že nie je vhodný pre tehotné... Teraz si už nepamätám, kedy som ho brala či pred tehu, alebo po potrate fakt neviem. Aj na to sa opýtam.. vĎaka za info 😉

lucka1987
9. okt 2012

@kubkomatko ja som ascorutin brala ako tehula.. cely prvy trim, ked som krvacala

kubkomatko
autor
10. okt 2012

Dobré ránko žienky, prosím o pozitívne reakcie lebo fakt už neviem na čom som. K dr.nemám ako ísť,a robí len poobede, budem jej samozrejme volať. Takže zatiaľ som na bode 0... Krvácanie zatiaľ neustupuje, ráno keď som vstala, hrčka krvi, teraz zase len také slabé krv. Ascorutin som zobrala večer, že snáď trošku zaberie, ale prd (zatiaľ).

kubkomatko
autor
11. okt 2012

Takže po včerajš.telefon. a následne návšteve dr. som ešte stále na neistom. Dr. vylúčila potrat, skôr sa priklonila k ms, lenže podľa takého slabého krvácania nevylúčila tehu. A nedalo mi to, a urobila som si testík, a vyšiel pozitívne. Ak krvácanie nezosilnie čo už nepredpokladám, v pondelok sa mám prísť ukázať. 🙄 😒 😖

lea43
3. máj 2013

@lucka1987 ahoj chcem sa opytat,ako dlho a intenzivne si krvacala ked si brala ascoruti a kedy zabral??

lucka1987
3. máj 2013

@lea43 ahoj intenzivne v 7 tt asi dva dni ( ak ked mam stredne silnu mrchu ) normalne krvavo cervenym .. a ptom spinila este asi vyse tyzdna .. to iste sa zopakovalo v 14 tt ale bolo to uz len spinenie a ruzove

lea43
3. máj 2013

@lucka1987 bojim sa,velmi tuzime po bejby...no krvacam vyse tyzdna.teraz sa to ukludnilo,snad bude vsetko ok,beriem duphaston a ascorutin.

lucka1987
3. máj 2013

@lea43 a u lekara si hadam bola

lea43
3. máj 2013

samozrejme..🙂 hcg 280 hodnota,teh.test pozitivny..len toto krvacanie...:( dala mi duphaston a ascorutin..snad to pomoze

lea43
4. máj 2013

@lucka1987 samozrejme..emoticon hcg 280 hodnota,teh.test pozitivny..len toto krvacanie...:( dala mi duphaston a ascorutin..snad to pomoze

lea43
5. máj 2013

no nakoniec je s toho potrat....

nini1010
5. máj 2013

@lea43 To ma veľmi mrzí.. :(

galaxy
5. máj 2013

Môže to byť aj zahniezďovanie. Určite by som však šla lekárovi, nemusí to však nič znamenať. Ja som jemne špinila,niektoré tiež jemnúčko krvácali, dáva sa aj duphaston. ten som mala ja.

julia_miskufova
5. máj 2013

Dievčatá 🙂 robila som si tehotenské testy , prvý 10 dní po "údajnom" oplodnení a druhý po 14 dňoch. Obe vyšli negatívne myslíte, že tam je nejaká šanca?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre