Pozitívny tehotenský test a krvácanie

rhodesian
28. júl 2021

Ahojte žienky mam takú otázočku.
Menzes mi meškal 4 dni, neuveriteľne na zvracanie mi bolo už 2 týždne, citlivé prsia .
Od prvého dňa ako meškal menzes som si každý deň spravila test , čiarka pomaly silnela. Dnes ráno som si tiež robila test , avšak pár minút na to mi prišla MS.
V marec/apríl tohoto roku a v r. 2017 som mala MA a mam jedného zdravého syna z prvého tehu ktoré bolo úplne bez problémov 👩‍👦.
Myslíte že to môže znova byť MA? 🥺
Doktor má dovolenku ešte 2 dni tak sa mu nemám ako dovolať. 🥺🥺🥺

kajka1512
28. júl 2021

Jednoznačne navštíviť zastupujúceho lekára! Necakat

vahcaac
28. júl 2021

@rhodesian môže to byť MA ale aj biochemické

sense
28. júl 2021

Chod na pohotovost, ked lekar neordinuje

rhodesian
autor
28. júl 2021

Ja už ďalšie MA psychicky nezvládnem 🤦‍♀️ po tom poslednom sa mi takmer rozpadol vzťah, dlho som ostala na PN pre ťažké zvládanie stresovej situácie. Ja sa neuveriteľne bojím ísť k doktorovi a vypočuť si verdikt 🥺

malinoismum
28. júl 2021

@rhodesian Chod k lekarovi ja som to mala podobne a po liekoch som absolútne ok a babatko už ma 2 cm ♥️🙏🏽 Drz sa!!! A neboj sa! Ver 🙏🏽🙏🏽🙏🏽♥️♥️

amelie2017
28. júl 2021

Pravdepodobne biochemicke tehotenstvo. Bohuzial, stava sa to.

kajka1512
28. júl 2021

Je to krvácanie jasnou krvou alebo spinenie ?
Ja som spinila od 8 do 10tt.
Mala som raz aj bledoruzovu krv velku ako moja dlaň a vserko ok. Dnes som v 34tt.

queen_el
28. júl 2021

MA je zamlcany potrat pokial viem, o tom praveze nevies ked sa stane
Toto bude biochemické, ak je to normálna menštruácia. Krvácať môžeš aj z iných dôvodov a potom smer lekár. Ale to je zvyčajne iné ako keď máš menzes.

luci_ba
28. júl 2021

@rhodesian na pohotovosť. Môže to byť biochemicke ale aj tehotenstvo, ved veľa žien krvaca počas tehu. Držím palce

pukanec123
28. júl 2021

@rhodesian missed je zamlknuty potrat, keď prestane byt srdiečko. Ak ti meškajú 4 dni tak srdiečko ešte ani nenaskocilo, to bude biochemické, že sa vajíčko neudržalo. Ale nemusí to tak byt, utekaj k doktorovi, veľa žien krvacalo na začiatku tehotenstva z rôznych príčin, možno hematóm, a majú zdravé detičky. Drzim palce.

vahcaac
28. júl 2021

Myslela som, že to znamená mimomaternicové. Toto treba určite vylúčiť, krvácanie v tehotenstve sa vždy musí riešiť s lekárom.

kkovacovak
28. júl 2021

@rhodesian buď biochemické alebo krvácaš v tehotenstve. Hematom, cievka atď. Je to krvacanie v niečom iné? Určite sa nejedná o MA keďže je to skoro. Biochemických si mohla za život prežiť už desiatky a ani o tom nemusíš vedieť takže nerob paniku a nemaj z toho depky. Zavolaj svojmu dr ako máš postupovať alebo tam rovno choď nech ťa pozrie a vylúči či ide o menštruáciu alebo iné krvacanie. Tehotenstvo sa dá zachrániť ak je príčina inde.

jaskolka
28. júl 2021

MA je ešte skoro, navyše tam nie je krvácanie, ani nijake prejavy, preto je to "zamlcany" skôr by som povedala, že ide o biochemické tehotenstvo, oplodnilo sa vajíčko, ale zárodok sa z xy príčin neudržal. Chod k zastupujúcemu gynekológovi, povie ti viac(ci vidí niečo v maternici, možno odoberie krv na hcg) bohužiaľ v takých skorých stadiach je to "bud alebo" veľa tehotenstiev tak konci, a nijako zo neovplyvnis, ak žena netestuje ani to nemusí zistiť, a berie to, že len hej meskal menzes.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre