Pozitívny tehotenský test a krvácanie

lotitka
30. jún 2021

Ahojte baby prosím vás 12dni mi mešká menzes tehotenský test vyšiel pozitívny u gynekológa som ešte nebola a pred chvíľku som bola na wc a mala som na nohavičkách jemne ružovú krv aj keď som sa utrela som mala krvavý wc papier. Prosím vás môže to byť nieco vážne ? Strašne sa bojím 😔

syslik81
30. jún 2021

ja som krvacala ked sa vajicko uhniezdovalo ...

lotitka
autor
30. jún 2021

@syslik81 taketo to bola krv,teraz mám bolesti pod bruchom

petamich
30. jún 2021

ono je to zial 50/50 - moze to byt stale uhniezdovanie, maternica je cela prekrvena a mohla prasknut nejaka vlasocnica - bezne sa to deje alebo zial sa neudrzalo - skus to sledovat a ak by si este krvacala, tak behni na pohotovost alebo rano k lekarovi, nemaju to velmi radi, lebo takto skoro este nic neuvidia ale mozno ti aspon vezmu krv a daju progesteron na podporu udrzania, drzim paste!

lotitka
autor
30. jún 2021

@petamich ďakujem vám moc strašne sa bojím 😔

domisha02
30. jún 2021

@lotitka je to bud alebo ,bohužiaľ nedá sa stým nič moc robiť,ja som mala podobne bohužiaľ u mňa to nedopadlo dobre .

cecilia29
30. jún 2021

Samozrejme treba ísť na pohotovosť, hneď.

lotitka
autor
30. jún 2021

Teraz som bola znova na wc a už som nemala nič na wc papieri. Ráno hneď idem k dr

lenusa20
30. jún 2021

Určite si zbehni aspoň zajtra k svojmu gyn. Ak je krv skôr "cerstva" je lepšie to sledovať a prípadne dať tabletočky na udržanie. To je také minimum. Držím pršteky 🍀

angi07
30. jún 2021

Jasna krv moze znamenat problem, hneda krv-spinenie je troska lepsie
Ja som spinila hnede a mala som vedla gestacneho vaku cievu kt.krvacala a nasadili mi lieky

sense
30. jún 2021

Ja som 2x krvacala.. Ale určite by som šla k lekarke

miska7754
30. jún 2021

Ja som takto krvacala a potratila som

dejna_
30. jún 2021

@lotitka určite choď.k lekárovi a pýtaj si lieky na udržanie veď môže ti zobrať krv s nemusí sa v tebe hneď sparat ..stačí keď nasadí liečbu ..držím palce

miskamicha
18. aug 2021

@lotitka ahoj. Ako si nakoniec dopadla?

lotitka
autor
18. aug 2021

@miskamicha ahoj bol to potrat 😭😔 na pohotovosti nám povedali že môj gynekológ ma mal hneď vyšetriť keď som mu volala že mám pozitívny test. Na pohotovosti bola skvelá doktorka a povedala že sa v polovice augusta môžeme snažiť. Bola som u nej začiatkom augusta a dala mi tabletky kyselinu listovú aby som užívala.

miskamicha
18. aug 2021

@lotitka tak to mi je luto...aj mne sa to stalo 2x po sebe ☹ resp. 3x len uz som nemala silu to riešiť. Pricina takych potratov je vacsinou geneticka chyba embrya. Drzim.palce aby sa coskoro zadarilo😊

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre