Pozitívny tehotenský test

kirsten19
15. jan 2022

Ahojte žienky,

chcela by som sa opýtať na váš názor v tejto veci. Už 12 dní mi mešká menštruácia, ale mala som už viackrát taký pocit, že prichádza, išla som si urobiť tehotenský test, bol pozívny, boli tam jasné dve čiarky. Moc som tomu neverila, tak som si na druhý deň urobila znovu a ten bol tak isto pozitívny. Myslíte, že som tehotná? Čítala som rôzne články o falošne pozitívnych testoch, som dosť hypochonder, tak už mi v hlave behajú rôzne myšlienky, či sa mi hladina hcg nemohla zdvihnuť kvôli niečomu inému. Zaujímal by ma váš názor. Určite pôjdem k doktorke, aby som mala istotu, ale do pondelka je ďaleko 😁

Ďakujem za odpoveď 🙂

hederamonstera
15. jan 2022

@kirsten19 dva pozitivne znamena ze si tehotna. Nic v zlom ale s takymto zmyslanim budes mat tazke tehotenstvo, tak skus na tom popracovat😊

kirsten19
autor
15. jan 2022

@hederamonstera ďakujem za odpoveď. To je v poriadku, ja viem, že to musim zmeniť, pracujem na tom už dlho 🙈

cucka5551
15. jan 2022

Keď ti mešká, pokúšate sa o bábätko a máš dva testy pozitívne tak si určite tehotná gratulujem

nika12323
15. jan 2022

Nooo testy sú na 99% iste .. ak si si naozaj neni istá kúp testy z rôznych značiek a sprav si ešte raz , ale ja si taktiež myslím si že v tom 🙂 takze gratulujem ! 🙂

lucianne
15. jan 2022

@kirsten19 kúp si digitálny tehotenský test tam ti ukáže aj približne týždeň v ktorom si 😉 ale po meškani a 2 pozit. testoch to bude tehotenstvo😊

kamajka
15. jan 2022

No len aby to neboli ovulacne testy, ako je tu zvykom. 😁

kirsten19
autor
16. jan 2022

@lucianne ďakujem to je dobrý nápad, v tom strese, keď som si kupovala ma to ani nenapadlo ;) neviem či si ho kupiť, alebo skusim už vydržať do zajtra 😊

kirsten19
autor
16. jan 2022

@kamajka normálne som sa zľakla, že su to ovulačne, ale poriadne som to skontrolovala a nie su 😉

kamajka
16. jan 2022

@kirsten19 tak potom neostava nic ine ako srdecne pogratulovat 😊

kirsten19
autor
16. jan 2022

@kamajka ďakujem, ale bojim sa predčasne aj tešiť, tak už len netrpezlivo budem čakať do zajtra 😊

cucka5551
17. jan 2022

@kirsten19 tak čo ako to dopadlo

kirsten19
autor
18. jan 2022

@cucka5551 ďakujem za gratulácie, som v 6. tt 🥰

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre