Pozitívny ovulačný test pred menzesom

7. aug 2023

Ahojte pekný deň prajem.s priateľom sa snažíme o bábätko cez ovuláciu sme normálne mali styk asi na piaty deň po ovulácii som cítila také pichanie v pravom vajecniku a bolesť v podbrušku mám momentálne 3dni do ms a od toho piateho dňa po ovulácii mám nejaké zvláštne príznaky.neviem či to mohlo byť pms pretože som nikdy nemala nič take Max deň pred menštruáciou ma bolelo brucho inak nič.dnes som si robila ovulacny test a bol pozitívny ale ovuláciu nemám určite.mam pravidelný cyklus 28dnovy.kamoska mi poradila že ak bude pozit že to môže byť že sa podarilo ale čítala som že môže byť pozitivny aj pred ms😏robila som si ho len preto že som ho mala doma .neviem či už má význam robiť tehotenský ten by som chcela skúsiť až keď ms nepríde som teraz 26DC.mate niekto takéto skúsenosti ako som popísala že ste nakoniec ozaj boli tehotné?len tak informačne ma to zaujíma.😊😊

diana20
7. aug 2023

Nemám skúsenosti s tým co píšeš, ale viem, že aj lacný tehotenský test som mala pozitívny už týždeň pred očakávanou menštruáciou.. ak by bol tvoj negatívny tak si môžeš urobiť ďalší keď ti bude meškať.. na tvojom mieste si spravím tehotenský test a mám pokoj 😊 držím palce

autor
7. aug 2023

@diana20 áno aj kamoška ma vysiela nech si kúpim test a urobím ale ja nechcem zbytočne dopredu to riešiť 😁ale je pravda že som z toho takto nervózna tiež 🙈chceme veľmi bábätko ale neriešim to až tak že by som si sledovala teplotu robila každý deň testy a tak.nechcem sa tým až tak zaoberať aby mi z toho nepreplo,

stellarstar
7. aug 2023

Počkaj ci dôjde ms a ked bude meškať testuj tehotenskym testom

diana20
8. aug 2023

My keď sme sa snažili nikdy som nevydržala až kým mi meškali 🙊 ale boli to jediné testy, ktoré som robila, ani teplotu som nemerala, ani ovulacne testy som nerobila... v každom prípade vám držím palce,potom daj vedieť 😊

autor
8. aug 2023

@diana20 áno mám pozitívny tehu test😁😁😁kamarátka ma donútila dnes kúpiť

luteam
8. aug 2023

Gratulujem 😊

diana20
9. aug 2023

Gratulujem! 🥰

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre