Pozitívny Mamatest

30. júl 2024

Ahojte. Včera večer som robila mamatest a vysiel pozitívny. Hneď od namočená testu sa tam ukazala druha ciarka. Nie duch, pekná ruzova viditeľná ciarka. Foto je po zaschnutí odfotené a na foto to vyzerá skôr do sivej čiarky ale v reale bola ružová. No dnes ráno som spravila z ranného mocu ten istý test a ten bol biely. Myslite že ešte šanca je aj keď z ranného ukázalo negat? Alebo mi vysiel včera falošne pozitívny? Keby som hľadala ducha včera na tom teste tak ok beriem to s rezervou ale ta ciarka bola pekná. Prikladám foto včerajšieho testu

autor
30. júl 2024
dadka1997
30. júl 2024

Toto na pekne od viditelnej čiarky daleko. . Cize chybny test, a potvrdil ti to aj druhý , ktori bol negativny

katariiinkaa
30. júl 2024

podľa mňa šanca je, niektoré ženy majú večer silnejšie testy ako ráno.. skúsila by som o pár dní zopakovať a uvidíš na čom si 🙂 držím palce!

autor
30. júl 2024

@dadka1997 tak na živo je to viac viditeľne než na foto a ciarka bola ružová. Neboli to silne koľajnice to áno, ale nemusela som loviť žiadneho ducha ani nič podobne. Normálne voľným okom viditeľne

autor
30. júl 2024

@katariiinkaa mala som taký pocit že mám spraviť test, tak som moc nepila vodu a dlhšie som nebola na wc nech ten moc neni zriedeny a vysiel takto. Nikdy sa mi to nestalo, už xy testov spravenych či z ranného mocu alebo poobedneho večerného, nikdy druha ciarka. Včera som ostala zarazena že vysiel pozitívny. A ráno zas sklamaná 😀 ale tak ešte skúsim zajtra alebo na pozajtra

sense
30. júl 2024

Počkaj dva dni a zopakuj test rovnakej značky.ak si tehotná tak bude čiarka silnejšia. Koľko ti mešká? Prípadne na chod na istotu a daj si spraviť test z krvy

katariiinkaa
30. júl 2024

ja som mala ešte slabšie čiarky a momentálne začínam 9tt, tak veľmi držím palce ❤️

autor
30. júl 2024

@sense tak mám pcos takze tie cykly sú rôzne dlhé.. teraz som 46dc

autor
30. júl 2024

@katariiinkaa a mala si mama test ? Či inú značku? Ďakujem dúfam že o dva dni sa to potvrdí. Najhoršie je to čakanie. Len má ozaj prekvapilo že večer pozit a ráno negat. Tuším som tiež čítala že niektoré ženy majú skôr pozitívne testy večer než z ranného testu tak na začiatku.

sense
30. júl 2024

A vieš kedy bola ovulácia? A či vôbec bola?

autor
30. júl 2024

@sense neviem. Vôbec nesledujem.. zatiaľ to nechávame či ak náhodou sa podarí. Trištvrte roka si nedávame pozor. Zatiaľ sme to neriešili ani s dr ale ak sa nepodarí tak určite ešte tento rok začneme riešiť aj s s dr

cookie29
30. júl 2024

skus este vecer a eventualne o dva dni.

katariiinkaa
30. júl 2024

mamatest som mala, mám s nimi veľmi dobré skúsenosti. Ak sa odcítaval v limite a robil podľa návodu tak mi nikdy neukázal ani náznak druhej čiarky keď som tehu nebola 🙂

autor
30. júl 2024

@katariiinkaa no namocila som ho na 15s podľa návodu a hneď ako som položila tak už bolo druhu čiarku videoserver

autor
30. júl 2024

Vidieť 😀

autor
30. júl 2024

@cookie29 skúsim teda ešte dnes večer ale už asi mamatest nemám sa mi vidí.

sense
30. júl 2024

Tak pocakj tie dva dni a skús znova

martul
30. júl 2024

Podľa mňa si tehotná. Toto je pekná čiarka. Že nie je ,,dosť" silná...veď to je ok, nevieme kedy bola ovu, možno si testovala, na začiatku tehu. Spravila by som o dva dni tento istý test, to je dôležité + pre istotu si kúp aj digitálny. Ten skús po tomto.

autor
30. júl 2024

@martul ciarka je pekná a kým bol test ešte mokrý tak bola aj pekne ružová. Len to bolo včera večer o 22 test robený a dnes ráno z ranného som mala negatívny tej istej značky. Mamatest už nemám tak zajtra kupim a spravím.

autor
30. júl 2024

@martul digitálny mám. Aj ten čo píšu na ňom že 6dni pred očakávanou ms tak ten mám tiež

anonymka11
30. júl 2024

Tá čiarka je pekná a určite je na živo viac ružová ako na foto ja som mala takú istú čiarku možno ešte slabšiu a už som dnes 20 tt, takže ak to nie je chybný test čo verím, že nie určite tam šanca je 😊 skús o dva dni, či bude silnieť čiarka, alebo potom urobiť digitálny ktorý ti ukáže pekne aj týždne tehotenstva

autor
30. júl 2024

@anonymka11 skúsim zajtra ráno alebo napozajtra. No je to neľahké čakať 😅 len keď som včera takúto čiarku mala večer tak som čakala že aj ráno bude druha ciarka

anonymka11
30. júl 2024

Viem, že to čakanie je najhoršie ja som napríklad nedokázala čakať dva dni a robila som každý deň a bolo vidno, ako pekne silnie potom som robila aj digitálny, ale až neskôr a napríklad mne mamatest vyšiel fajn, ale taký pepino alebo top test omnoho slabšie, takže zana mamatesty majú dobré veľa farbivá 😊

anonymka11
30. júl 2024

Ak máš test skús aj dnes večer, keď včera si večer mala a dnes ráno nie tak možno teraz večer bude silnejšia

autor
30. júl 2024

@anonymka11 mám ešte test neviem akej značky ale tuším mama test už nie. Pepino určite nemám tie ciem že duchuju. A ešte mám digi test a rapid clear čo by mal ukázať už 6 dni pred očakávanou ms. Skúsim ešte dneska len škoda že nemám mamatest keď má viac farbiva. Dnes nemám kde kúpiť

katariiinkaa
30. júl 2024

nemáš poruke niekde teta drogeriu? tam ich tušim maju

anonymka11
30. júl 2024

Tak daj potom vedieť ako si dopadla ale verím, že to bude presne tak ako si želáš 🙏🤗 a večer zase nájdeš na teste dve čiarky

autor
30. júl 2024

@katariiinkaa zajtra skočím kúpiť. Dnes som v práci do 22 a nedá sa mi odbehnúť

autor
30. júl 2024

@anonymka11 dám vedieť určite 😊 ďakujem

autor
31. júl 2024

Včera večer som spravila test, úplne jemná ciarka asi duch sa mi tam zdalo.. dnes z ranného mocu ešte slabšia ciarka.. asi ten test pred večerom bol falošne pozitívny. Foto testu zo včera

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre