Pozitívny a neskôr negatívny test

jana112233445566
6. aug 2021

Ahojte, chcem sa spýtať, či máte niektorá skúsenosť s tým, že menštruácia mi mešká 10 dní, urobila som si test minulý týždeň v sobotu, a druhá čiarka vyšla slabá no viditeľná. Tak som si urobila kontrolný v nedelu a už druhá čiarka bola silnejšia. Keď som si test zopakovala v stredu, zrazu bola už len jedna čiarka a to isté aj včera. Menštruácia stále nikde. Bolesti mám v podbrušku aj v krížoch. Neviem , čo sa teda deje. Stretli ste sa už s tým ?

Ďakujem

petamich
6. aug 2021

mohlo to byt zrejme biochemicke tehotenstvo - vajicko sa oplodnilo ale neuchytilo dobre v maternici, zial stava sa celkom casto - testovala si s testami tej iste znacky? kazdopadne ak to bolo ono mala by prist aj menstruacia najblizsie dni, ak nie sla by som radsej lekarovi nech to skontroluje a vyluci pripadne patologicke tehotenstvo

jana112233445566
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
matus7030
6. aug 2021

@jana112233445566 áno mne sa to stalo, už 2x. Bolo to biochemické tehotenstvo. Odporúčam ísť k Dr, aby ti zobrala krv a zistila aké je Hcg. Ak príde menštruácia ide v podstate o skorý spontánny potrat. Mne dr povedala aj tak aby som prišla, aby skontrolovala, či Hcg kleslo späť na 0, lebo to vraj je niekedy problém.

jana112233445566
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zrejky1
25. sep 2021

Ahojte baby poraďte mi prosím v utorok pozitívny test a dnes negat
MS mi mešká 12dni bolesti na ľavej strane kríze bolia, únava
Môže byť pozit?

zrejky1
25. sep 2021
zrejky1
25. sep 2021
martinka13
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre