Pozitívne testy pred menzesom

dora31
21. feb 2020

Ahojte,mala som dnes velmi zvlastny pocit,urobila som si test klasika aj ClearBlue,oba pozitivne.Menzes mam dostat zajtra a mam aj silne tlaky ako pred ms
S priatelom sme mali nechraneny styk len raz,babatko neplanujeme.Poslednu ms som mala 21.1. Cca 8 dni
Mala ste niektora pozitivne testy a nakoniec ste dostali menzes a tehotenstvo pominulo,potratili ste?
Dakujem za vase skusenosti

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dora31
autor
21. feb 2020

@bambulienka25 uz som to opravila-ze ste potratili,proste neboli ste tehotne

c_est_la_vie
21. feb 2020

@dora31 stava sa ze babatko sa neuhniezdi dobre alebo nevyvinie. Cca v 20-30%.

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dora31
autor
21. feb 2020

Dik baby...Momentalne nie som nastavena na babo,s priatelom sme len pol roka spolu,ja uz dieta mam,on tiez ale proste este som babo nechcela...Tak uvidim mozno to priroda zariadi inak

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dora31
autor
21. feb 2020

@bambulienka25 to je ok ja to tiez volam babatko

c_est_la_vie
21. feb 2020

@bambulienka25 pardon, ja som v 6 tyzdni a uz s manzelom debatujeme ako sa tesime na babatko tak mi to uslo 😀

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kukulienka83
21. feb 2020

@dora31 ak ti vyšli pozitívne testy deň pred ms, tak pravdepodobne si tehotná... To ti je snáď jasné, keďže už jedno dieťa máš... Stať sa môže všeličo...ale to ti je asi tiež jasné... Hlavu hore 😉

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evittam
22. feb 2020

@dora31 Ked nechces dieta a ani on tak sa treba chrániť pred otehotnením. Veľmi jednoduché.

sofiia87
22. feb 2020

Ja som mala pozitivny test 4 dni pred MS a mam 15 mesacnu dceru

kukulienka83
22. feb 2020

@veronika4495 veď to je v poriadku...ale ak si prečítaš pôvodnú správu autorky, tak zistíš, že zistila že je tehotná a dúfa snáď že sa to samé rozplynie alebo že sa zobudí zo zlého sna... Preto som aj napísala hlavu hore, taký je život...

monca0021
22. feb 2020

Ja som mala pozitívny tehotenský test už 4 dni pred ms no a za chvíľku rodim 😂 takze držím palce a gratulujem 🙂

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dora31
autor
22. feb 2020

@evittam ja nemam 15 rokov toto mne hovorit netreba.Nadsena nie som,ale takisto nehovorim ze utekam na interupciu

dora31
autor
22. feb 2020

@veronika4495 hej presne nadsena nie som ale nie som ani apriori proti...

dora31
autor
22. feb 2020

Inak dnes mam velmi silne tlaky na menzes,zle mi je,hlava ma boli-dnes ho mam aj dostat,tak uvidim co a ako bude

evittam
22. feb 2020

@dora31 Ak nemáš 15rokov, nechces dieta tak by si neriešila co riesis. Každá dospela zena ci muz ak nechce dieta tak "nesuka" bez ochrany. Pardon za uprimnost.

dora31
autor
22. feb 2020

@evittam vdaka za nazor,pekny den😉

evittam
22. feb 2020

@dora31 Rado sa stalo. A ano môžeš byt tehotná. A vďaka a nápodobne.😉

sunny_g
22. feb 2020

Ja som mala už 9DPO pozitívny teda cca 5 dní pred MS.

dora31
autor
22. feb 2020

@sunny_g wau velmi skoro

sunny_g
22. feb 2020

@dora31 veru

katulka1141
23. feb 2020

@dora31 ja si myslim, ze ak mas clearblue pozitivny tak hcg je uz vysoke.. Stale sa moze nieco stat. Kedze sa citis, ze mas dostat mozno to fakt bude biochemicke.. Ja som mala raz biochemicke a test bol velmi slaby no priznaky som mala par dni. Potom ma pobolievalo ako na ms. Dostala som krce.

dora31
autor
23. feb 2020

@katulka1141 mna boli ako na ms ale teda zatial menzes nemam,pot ma oblieva,proste je mi dost zle
Cudujem sa ze HCG je tak vysoke nakolko som mala menzes predosly velmi silny cize tehotna som len par dni podla mna

katulka1141
23. feb 2020

@dora31 ja som velmi citliva ja som to citila vzdy uz pred testom

zuzana3937
4. mar 2020

Ahojte. Potrebujem Vaš názor alebo ci sa už niektorá stretla s tým. Včera ráno som si urobila tehu test, a zdal sa mi negatívny tak som ho vyhodila do smetneho kosa. Po obede keď som prišla z roboty som mala strašne nutkanie sa pozrieť na ten test ešte raz a skoro som skolabovala. Test je pozitívny. Teraz neviem či to je naozaj alebo co s tým... Ďakujem

zuzana3937
4. mar 2020

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre