Pozitívne testy pár mesiacov po biochemickom

dmmydlova
1. okt 2024

Ahojte baby, som pár mesiacov po biochemickom tehotenstve. Ms mi mešká 5 dní. Robila som si test včera ráno horný a zvyšné dva dnes. Kedy je dobré urobiť ďalší a vidieť že čiarka silnie cca 2 dni potom? Veľmi sa bojím, že sa to zas zopakuje k dr sa objednam až keď uvidím, že je silnejšia . Ďakujem Vám

pink_lady
1. okt 2024

Gratulujem...ano, bat sa budes, az do porodu...Ale s tym nic neurobis...Drzim palce

marhulka13
1. okt 2024

@pink_lady a potom ešte cely zivot

pet888
1. okt 2024

ano, odporuca sa po dvoch dnoch. Podla mna po dvoch dnoch uz budes mat na digitalnom aj 2-3, lebo uz teraz mas velmi peknu ciarku. Gratulujem a drzim palce, sme v tom spolu 🙂

dmmydlova
autor
1. okt 2024

@pet888 ďakujem veľmi pekne za podporu ozvem sa o dva dni 😊..

dmmydlova
autor
3. okt 2024

Tak som dnes urobila preventívny test a čiarka neslabne . Objednala som sa k dr tak budem veriť že tentokrát všetko dobre dopadne. 😊

pet888
3. okt 2024

@dmmydlova super,moc drzim palce🙂

dmmydlova
autor
7. okt 2024

Tak sa ozývam opäť po pár dňoch. Včera večer som začala krvácať išla som na pohotovosť kde ma vyšetrili, že nič nevidia iba že endometrium 8mm a zobrali hcg 43,3 slabá hodnota. Dnes som sa vrátila lebo sa krvácanie spustilo viac. Znovu vyšetrenie po 3 hodinách endometrium 9mm.. nič nevidia vraj asi missed abort či ako sa to píše. Zajtra mám ísť na kontrolné hcg ale už som zmierena. Asi teraz nieje správny cas. 😏tak som sa vyplakala

pet888
7. okt 2024

A digitalny test ti co ukazuje, stale 2-3? U mna to tiez zial skoncilo zle, cca v 6.tyzdni :(

dmmydlova
autor
7. okt 2024

@pet888 nerobila som si odvtedy digitálny už. Iba ten palickovy.. a asi si to ani nechcem robiť. Som zmierena že zajtra výsledky hcg po 2 dňoch vyššie nebudú a bude to len klesať. Nechcem si robiť falošne nádeje. 😏syn pred 7 rokmi bol na prvú šupu a toto druhé ani za nič nieje dopriate 😢

pet888
7. okt 2024

Drzim moc palce!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre