Pozitívne testy a menzes

20. dec 2022

Dobrý večer. Dnes tu píšem prvý krát no včera mi vyšli 2 tehotenské testy pozitívne (na obidvoch bol dosť očividný duch). Pár dní som sa cítila zvláštne. Dnes som dostala menzes. Počula som dávnejšie už od viacerých známych, že mali menzes počas tehotenstva. Chcela by som sa spýtať či je to možné, že menzes je taký istý ako obvikle, nie je nijak slabší ani silnejší len cítim stále mierny tlak v podbrušku a stále cikám, keď by som bola naozaj tehotná? Mňa by len zaujímalo či sa niekto tu s tým stretol. Po menzese mám v pláne si spraviť ďalší test či tie prvé dva neboli náhodu chybné.

janai1
20. dec 2022

Skôr biochemické

martinaju
21. dec 2022

Tiez si myslim ze skôr biochemicke ved si sorav dalsi test.

autor
21. dec 2022

@martinaju test by sa mal robiť po menzese preto sa pýtam zatiaľ tu. Či sa s tým niekto stretol.

martinaju
21. dec 2022

Ked bol na teste len duch (zbytočne testovať pred ms potom su sklamania) a prišla normalna ms tak je to na 99% biochemicke tehotenstvo. Ale ano stava sa ze baby maju ms pocas tehotenstva ale ci mali normalnu to ti tazko niekto povie jedine tie osoby a ani tie niekedy poriadne nevedia.

soldi
21. dec 2022

mozes si urobit test aj pocas MS, ak bude cisty, tak je to jasne. ms ziadne neovplyvnuje vysku HCG

snazilka_bio_mamka
21. dec 2022

biochem. nemas foto testu?

autor
21. dec 2022

@martinaju mne meškal menzes preto som robila test.

autor
21. dec 2022

@soldi ďakujem krásne

esmeronka
21. dec 2022

Biochemicke...tiež som mala slabeho ducha došla ms a duch sa držal este tyžden po ms postupne slabol

sweetbrownie
21. dec 2022

Ja som teraz tak na tom 4 klasické testy pozitívne a jeden clear blue robený v nedelu a vyšiel výsledok 1-2 týždne. V pondelok sme mali s priatelom sex a v utorok a ešte aj dnes som krvácala ale zase je to iné ako MS. Zajtra idem robiť klasicky test či sa zemila tá druhá čiarka a v pondelok chcem spraviť další clear blue či už tam bude 2-3 týždne. Ak nebude tak budem aspoň vedieť na čom som.

martinaju
21. dec 2022

Sprav novy test a budes vediet na com si. Zbytocne polemizovat. Ak bude ciarka silnejsia tak chod na pohotovost ak nebude ziadna tak to bolo biochemicke.

autor
21. dec 2022

@martinaju ďakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre