Pozitíny test po 15 dňoch meškania menzesu

citta
11. máj 2014

Zdravim babule. Chcem sa vas opytat... Stalo sa niektorej, ze by vam test vysiel pozitivny az po 15-20 dnoch meskania menzesu?? Dakujem za odpovede

hviezdicka111
11. máj 2014

@citta mne 13 dni meskania.. 🙂

hviezdicka111
11. máj 2014

@citta po trinastich dnoch meskania..boze 😀 ako madar som to napisala 😀 😀 😀

citta
autor
11. máj 2014

@hviezdicka111 pochopila som 🙂 chcela som vediet 🙂 🙂 ja som si robila prvy test tyzden meskania ms.. Bolnegativny.. Dalsi som si robili na 15 den meskania a stale negativny... :(

hviezdicka111
11. máj 2014

@citta bez ku gyn....budes na istom...ono tie testy aj tak nie su bohvie co....aspon mne neukazovli aj po takom dlhom meskani bohvieako silno a hcg v krvi bolo pekne vysoke...navyse som do jednej vzorky namocila aj niekolko druhov....a kazdy bol iny..niektore dokonca negativne.. 😀

citta
autor
11. máj 2014

@hviezdicka111 no este pockam 3 dni a skocim tam 🙂. No pekne s tymi testami 🙂 🙂 hlavne ze stoja vela a stoji za ... 🙂 🙂 dakujem za tvoju odpoived aspom zasa viem o nieco viacej 🙂

hviezdicka111
11. máj 2014

@citta a si zober, ze ovu bola cca 14dc....a az 40dc som mala prvy pozitivny test..aj to slaba druha ciarka...a hcg v krvi bolo v poriadku 😀 takze ja si uz o testoch myslim svoje...a hlavne o niektorych znackach 😀

citta
autor
11. máj 2014

@hviezdicka111 no peknee 🙂 aspon budem vediet ze netreba sa spoliehat na 100 % 🙂 🙂

cerez
11. máj 2014

Áno, mne a výsledkom je moja krásna 9 ročná dievka. 🙂

lead16
11. máj 2014

Ja som mala to isté bola som v ôsmom týždni a test stále negatívny a popritom mi lekárka potvrdila tehotenstvo. 🙂. Možné j všetko 🙂

sarinka123
11. máj 2014

Ked je pozitívny a sprav si este jeden, ale kúp si inu znacku a ked vyjde ak ten pozitívny, tak asi cakas babatko.

bejbinka
11. máj 2014

Ja teraz, asi, cakam druhe babo...menzes mi meska 2 dni a citim zaludocne nevolnosti, nechutenstvo...takze predpokladam, ze som v tom...ale! robila som si tehu test a mari sa mi, ze nieco ako druha ciarka tam bola, ale taka slaba, ze si idem oci vyocit, aby som tam nieco videla. Pri prvom som hned v ten den, ked som mala dostat menzes robila test, lebo som uz nevedela vydrzat od zvedavosti ci sa uz konecne zadarilo a ciarka bola pekne vidiet a to som ho nerobila ani z ranneho mocu. Takze neviem, co si mam o tom mysliet. Asi si kupim Clear blue test.

lady511
11. máj 2014

@citta mne meškala asi 3 dni,,,hned som utekala do lekárne kupila som si 3 testy...všetky pozitívne..a potom som nabehla znova a kupila dalšie 3,, 😀 ..pani za okienkom sa smiala či "neukazuje čo by mal ukázat?" a ja na to "skor ukazuje čo by nemal ukazat"

citta
autor
12. máj 2014

@bejbinka ja som uz skusala vselijake znacky... Mne ms meska uz 15 dni.. Priznaky nemam ziadne, teda okrem meskajucej ms, hroznej unavy a krcov v brusku-len neviem ci to stym suvisi... Ja som test skusala a bol negat.ani len naznak druhej ciarky :( vdaka za tvoju odpoved 🙂

citta
autor
12. máj 2014

@sarinka123 praceze nieje,ani len naznak druhej ciarky..

citta
autor
12. máj 2014

@lead16 pockam este par dni, ked nic skocim k dokimu 🙂

helka107
12. máj 2014

mne už hned v prvý den meškania ukázal // aj ked ta jedna slabšia pri všetkých 3 tehotenstvách...

citta
autor
12. máj 2014

@helka107 tebe uz v 1. den meskania aspoin nieco ukazalo, len mne este vobec nic a to mi meska uz 16 dni...

helka107
12. máj 2014

áno ani neviem prečo som si ho spravila, zvykla som čakať dlhšie a videla som ju hned bola slabučká ale bola, síce sme sa o bábo snažili ale v ten mesia som ani nedufala, mali sme styk tak 5x za celý mesiac a predsa sa podarilo, ono 15 dni ked už mešká hcg by malo byť dost vysoké aby ho test zachytil prikladám ten moj

citta
autor
12. máj 2014

@helka107 no tebe to je pekne vidno.. Pozri na moj, cisty ako sneh :(

tabitana
12. máj 2014

mne ukazalo po 5 dnoch meskania..ako chcela som vydrzat, že po tyzdni si testnem, ale som nevydrzala a poslala muza kupit hned tri testy 🙂

citta
autor
12. máj 2014

@tabitana ja som uz 45 dc a tesdt je biely ako sneh..

tabitana
12. máj 2014

a co nejdes k lekarovi, ved nech ti zobere krv...ked ani kramy a ani tehotensky test pozitivny...

citta
autor
12. máj 2014

@tabitana bola som tam tyzden pred ocakavanou ms, bral mi krv a vysledky boli,ze tehu niesom...

ivushka19
12. máj 2014

@citta caves, moja sesterka bola presne ako ty.... nedostala a isla na gyndu, nech zisti co sa deje... na sone nebolo nic vidno, tak jej lekar pichol vyvolavacku a sla domov..... dva tyzdne usli a ona nic, vobec jej neprisla "mrska".... tak isla znovu k doktorovi a on zase spravil sono zistil, ze je uz v 9 tyzdni.... podotykam, ze prvy pozitivny test mala dva dni po tejto kontrole. Uz ma dve deti a priebeh pri oboch skoro rovnaky.... Tehotenstvo potvrdene skoro az v 10 tyzdni..... Takze asi tolko k testom....Ale urcite by som sla k doktorovi, to je uz dost dlho..... Su aj nejake priznaky, ze by si mohla byt tehotna?

citta
autor
12. máj 2014

@ivushka19 pozitivny bol az po 2 tyzdnoch od vyvolavacky? Praveze niesu, teda okrem meskajucej ms, unavy akrcov v bbrusku- nieviem ci to stym suvisi.. Inak vobec nic ani prsia ma nebila,ani zle mi nieje... Tak neviem, v stredu sa teda objednam k dokimu... Dakujem za infoo 🙂 🙂

ivushka19
12. máj 2014

@citta ano, dostala vvyvolavacku a ked sa 2 tyzdne nic nedialo, isla znovu k doktorovi. Ked sa od neho vratila s tym, ze je tehotna, tak skusila asi dva dni od navstevy lekara test a bol pozitivny, ale ked mi ho ukazala, povedala by som, ze je na zaciatku tehotenstva a nie v 9 tyzdni. No, priznaky veru nemas, tie prsia byvaju vacsinou dost citlive a bolave, takze radsej by som sa dala skontrolovat, ci tam nie je iny problem...... Drzim palce....

tabitana
12. máj 2014

@citta ale chod chod k lekarovi... nech ta skontroluje, ci to nahodou nie je nejaka cysta...inac mna prsia neboleli vôbec zo zaciatku mozno az v 4 mesiaci zacali a ani som nebola nejak extremne unavena

citta
autor
12. máj 2014

@ivushka19 no ved to... Pojdem tam urcite nebudem cakat 🙂

mimi2910
12. máj 2014

@citta moja sestra to mala tak isto ako píše @ivushka19. A jediný príznak mala, že ju boleli prsia.....

citta
autor
12. máj 2014

@tabitana pojdem, vstredu budem volat na vysledky a hned sa objednam.. No ved to, ze nemam ziadne priznaky..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre