Postupnosť tmavnutia čiarky na pozitívnom teste

18. apr 2021

Ahojte. Po vyse 2 rokoch sa nam asi konecne zadarilo, znepokojuje ma vsak ze mi testy od 10 dpo silneli obden a od 14 dpo je ciarka o nieco slabsia ako predchadzajuce testy 😒😒😒
Prosim nakopnite ma, ze je to v pohode, pripadne ak ste si odfotili ako vam tmavli testy, postnite ich sem. Dakujeeem 😙

veronikaa006
18. apr 2021

Robíš stále test rovnakej značky? A stále ráno z prvého moču?

marpel
18. apr 2021

Takto tmavli. Jeden deň sa zdá, že zoslabla čiarka ale aj kontrolná je slabšia, čiže to nevadí.

oblecenie99
18. apr 2021

Ahoj, ja som mala pocit, že mne ta čiarka nejak extra netmavne. A bolo z toho bábätko 🙂 čiže to nemusí byť pravidlo

marianna_peskova
19. apr 2021

Aby si vedela porovnať, či testy postupne silnejú, mala by si si ich robiť vždy s rovnakou značkou a v rovnaký čas. Napríklad každý druhý deň z ranného moču.

pietrula
13. nov 2022

@oblecenie99 Ahoj, nemas ich odfotene? Alebo vies popisat, ze za kolko dni sa ako zmenili? Napr. z duchu na obe rovnako silne?

oblecenie99
13. nov 2022

@pietrula Nie, nemám fotky.. ja som sa otestovala raz, ťa čiarka tam bola viditeľná veľmi slabo, už som išla vyhodiť test, že nič, a keď som sa lepšie pozrela, tak som už videla (bolo to zrejme ešte skoro) no a cca po týždni či dvoch (ak sa dobre pamätám) bola tá druha čiarka už jednoznačne zreteľná, ale žiadne extra tmavé a koľajnice, iba slabá čiarka, oveľa slabšia ,ako ta kontrolná vedľa Ďalej som to už vôbec neriesila.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre