Posledný menzes som mala 1. augusta, test bol negatívny. Som tehotná?

leaaa222
9. sep 2013

Mám ročnú dcérku, ktorú ešte stále dojčím a s partnerom by sme chceli ďalšie bábätko, len nevieme či mi nejde otehotnieť vďaka dojčeniu alebo je tu nejaký iný problém. Vopred ďakujem za vaše rady.

sue
9. sep 2013

Ahoj,tiež som mala Ms 1.8.a dostala som dnes :/:/:/:/

lusinda1989
9. sep 2013

Ja tiez a ms este nikde 😊

viera77
9. sep 2013

podla mna nie si tehotna, pokial dojcis, cyklus vacsinou byva este rozhadzany, jedine, ze si ho do 1.8. mala pravidelny, skus si este o par dni urobit dalsi test.

aadulik2110
9. sep 2013

ahoj, mne tiež vyšiel negatívny test a o pár dní už bol pozitívny.... aj keď si myslím, že keď ti mešká viac ako týždeň - test už by mal byť pozitívny. Ja som malého dojčila 13 mesiacov, cyklus bol pravidelný (aj som vedela kedy som mala ovulku). Otehotnela som až, keď som prestala dojčiť.... takže možno je to aj váš prípad

jajka71
10. sep 2013

ja som mala poslednu menstruaciu este v polovicke jula a odvtedy nic, tehu test je stale negativny tak cakam na sestnasteho, vtedy som objednana na gyndu:(

v tvojom pripade to moze ale nemusi byt tehotenstvo, skus pockat a urobit si test neskor, ak sa menstruacia nedostavi, skoc na gyndu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre