Poraďte ohľadom tehotenského testu

puppylover
29. okt 2021

Ahojte dievčatá? Aké máte prosím skúsenosti s testom maybebaby? Tesla som ale ešte nikdy som nebola tehotná a výsledok prikladám do foto v prílohe, viete poradit, či vám na danom teste ukázalo takto? A ak áno či ste boli alebo neboli tehotné?

zojanka
29. okt 2021

@puppylover si tehotná 🙂 este len na zaciatku, hladina hcg je nizsia, preto su ciarky slabsie. Kazdym dnom by mali silniet. Skus o dva dni a uvidis 🙂 gratulujem

belllinka
29. okt 2021

A čo ti na tom teste nie je jasné? Návod tam nebol pribalený?

puppylover
autor
29. okt 2021

@belllinka keďže sú slabé čiarky len som chcela vedieť skúsenosť s daným testom, či nevykazuje často falošnú pozitivitu slabou ciarkou

puppylover
autor
29. okt 2021

@zojanka ďakujem 🙂 juj tak to som prekvapená naozaj

hennyinnsbruck
29. okt 2021

Je to tam👍👍👍🤩🤩🤩

belllinka
29. okt 2021

@puppylover tie čiarky sú úplne jednoznačné, tam sa ani nedá hovoriť o kanáliku alebo duchovi, takže áno, sú pozitívne

puppylover
autor
29. okt 2021

@hennyinnsbruck juuj tak to sa bojím aj teším ❤️ dakujem

puppylover
autor
29. okt 2021

@belllinka nemám skúsenosť keďže testy som nerobila predtým len som nechcela sa hneď tešiť alebo tak ...a tento test mali jediný v dedinskej lekárni u nás a ešte som takú značku neregistrovala

puppylover
autor
29. okt 2021

@belllinka ale ďakujem za objasnenie

mariaveronikag
29. okt 2021

blahoželám k bábätku 🙂

puppylover
autor
29. okt 2021

@mariaveronikag ďakujem ❤️ ale celkom sa toho bojim

mariaveronikag
29. okt 2021

@puppylover prvé bábätko, rozumiem, ale neboj 🙂 držím palce🙏

lucijalucy
29. okt 2021

@belllinka už by mali konečne do tých testových návodov aj dopísať, že aj slabé čiarky sa rátajú, lebo je to pre niektorých nejasné. Alebo treba odporučiť návštevu očného. 1000* denne je tu rovnaká otázka. Už by to malo byť brané ako spam 🥲

leuska1991
29. okt 2021

@puppylover tehotna gratulujem🥰

ankare
29. okt 2021

Gratulujem!
@puppylover

ailiba
29. okt 2021

@puppylover jaj, ved ty si tehotna. Ved to je fakt krásna ciarka a zďaleka nie je slabá. Gratulujem💗

belllinka
29. okt 2021

@lucijalucy mne sa zda ze je v navode napisene, ze nezalezi na intenzite ciarky. Alebo to uz odtial vyhodili?

sim_simonka
31. okt 2021

@belllinka hej hej, je to tam keďže som si nedávno testy sama robila 🙂 nuž, niektorým nevysvetlíš 😁

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre