Pomaly rastúce HCG na Pepino testoch

nikolsos
12. apr 2021

Ahojte skúsenejšie žienky, prvý krát som tehotná tak sa veľmi nevyznám či je normálne mať pri testoch dlhšiu dobu slabšiu čiarku, alebo to znamená niečo zlé. Raz denne testujem Pepino testami, ale aj rôznymi druhými značkami a neviem vyhodnotiť či je to ok alebo nie. :( V piatok idem k lekárke. Čo si o tom prosím vás myslíte? Máte podobnú skúsenosť? Žiadne krvácanie som nemala ani kvapku, bolesti mám občas klasické menštruačné, bolia ma prsia, únava. Dnes je to 22 dní od styku/oplodnenia.
Ďakujem za vaše skúsenosti. 🙂

jaruska_12
12. apr 2021

Keď ti vyšiel jeden pozitívny test netreba testovať ešte 100 krát radšej sa objednajt k dr a nestresuj čo má prísť príde ale hlavne musíš myslieť pozitívne 🙂 držím palce

konikkon
12. apr 2021

@nikolsos je to viac než dobre, priam ukážkové. Už netestuj, viac netreba. Objednaj sa k lekárovi. Gratulujem.

luci_ba
12. apr 2021

@nikolsos Ahoj. Nie je pravda, ze ak ti vysiel jdden pozitivny je všetko ok a nemusíš testovat. Teda v podstate nemusis, ale ja som takto zistila biochemicke tehotenstvo. Moje testy vtedy slabli, ale tvoje su krasne, kašli na pepino, tie maju oveľa menej farbiva. Držím palceky 😊

zanetakovacsova
12. apr 2021

Ja si myslím že s tými čiarkami vôbec nie je problém je ich krásne vidno. Nestresuj lebo to môže byť zlé pre bábo a nie tie nie úplné silné čiarky 🙂 drž sa a uživaj 😇a hlavne veľa zdravíčka.

kiki68
12. apr 2021

Podla tohto rastie primerane, s tou tmavsou ciarkou mozes mag aj 30tis hcg . To je tazko povedat. Ja som pri tmavsej ciarke uz mala dobre vysoko hcg . Cize objednaj sa ku gyn

mikasz
12. apr 2021

HCG rastie obden, takze ideal aj tak porovnavat testy ked chces. Pepino maju malo farbiva, najkrajsie ciarky robi mamatest, porovnaj tymi ked tak. Ale vyzera to fajn
Drzim palce

ingrida1127
12. apr 2021

Nechapem naco tolko testov🙈🙈

cookie29
12. apr 2021

prepac, ale odkedy domace tehotenske testy meraju mnozstvo HCG??? Oni meraju jeho pritomnost, nie mnozstvo! to sa meria jedine z krvi. Pretoze test ci obycajny ci digitalny neberie do uvahy ci si pila viac-menej, ci si sa spotila, kolko prefiltrovali Tvoje ladviny, ci si bola na WC a teda moc je menej-viac koncentrovany... tom sa vie jedine vyfarbit ciarka, ktora signalizuje pritomnost HCG.

Ak skutocne "potrebujes", tak si zajdi ako samoplatca na krv obden... a budes vidiet ci rastie alebo nie. A este maly detail, ani krasne tabulkovo rastuce HCG Ti nezaruci, ze vsetko dobre dopadne a naopak, poznam nemalo pripadov slabsieho rastu, kde to skoncilo krasnymi detickami...

nikolsos
autor
12. apr 2021

Dievčatá píšem, že takéto niečo prežívam prvý krát, tak berte to aj s takou rezervou. Každý veci prežívame inak a najmä ak je to niečo úplne nepoznané. A v rodine mám starkú ktorá mala množstvo potratov za sebou a nie raz jej šlo o život tak radšej to sledujem a spýtam sa skúsenejších žien. K doktorovi som objednaná koncom týždňa. Veľmi mi pomohli ozrejmovacie rady a skúsenosti. Ďakujem krásne. 🙂

nikolsos
autor
18. apr 2021

Bohužiaľ sa moje najhoršie obavy naplnili a v 7 tt prišlo k spontánnemu potratu milovaného bábätka. 😢

luci_ba
18. apr 2021

@nikolsos ach nie 😪 prajem rýchle zotavenie, hlavne na duši

cookie29
18. apr 2021

@nikolsos je mi ľúto. Prešla som tým viackrát. Síce niečo neskôr 😢 poplac si vyzur sa čo už potrebuješ vyrozprávaj a nechaj si čas

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre