Pomaly rastúce hCG

luckalukas_1
26. mar 2021

ahojte zeny, som zvedava na vas nazor, mne sa zda ze ciarka tmavne strasne pomaly a bojim sa ze nieco nieje v poriadku
vrchny test je dnes a spodny zo stredy

luckalukas_1
autor
26. mar 2021

mate s tym skusenost? myslite, ze je to v poriadku?

kattky
26. mar 2021

@luckalukas_1 no ja som na tom podobne. Ale v stredu som bola na usg tak nic dr nenasiel. Iba zvacsenu sliznicu.
Prve dve su z utorka.
Dalsi je zo stredy
A posledny je z dneska.
Dal mi aj papier, ze ak by som dostala silne rezave bolesti tak mam ist hned do nemocnice, lebo by islo o mimomaternicove tehu.

luckalukas_1
autor
26. mar 2021

@kattky to snad nie 😣🙏 dufam ze bude vsetko v poriadku

miky25117
26. mar 2021

@luckalukas_1 ved pekne zosilnel zbytocne sa stresujete

kattky
26. mar 2021

@luckalukas_1 no hned po velkej noci mam dojst na usg a na krv ak sa dovtedy nic nezmeni

petus998
26. mar 2021

Nechcem zienky strasit ja som mala takyto na silvestra a tyzden pred silvestrom taky isty mne nesilsnel a na novy rok som dostala neskutocnu menstruaciu

luckalukas_1
autor
26. mar 2021

@miky25117 naozaj? mne sa zda ze silnie straaasne pomaly 🙈 dnes idem na prvu krv, dufam ze bude vsetko ok, som 11dpt ET

luckalukas_1
autor
26. mar 2021

@kattky drzim palce 🤞 v ktorom tt si?

mikasz
26. mar 2021

@luckalukas_1 hcg stupa obden, takze ideal tak aj porovnavat testy, ale nemozes porovnavat zaschnuty test s cerstvym. Ale sprav test, odfot na bielom podklade a porovnaj fotky
No uplne naj je sledovat rast hcg v krvi, to mozes poziadat bud gyn alebo ist do labaku aj ako samoplatca a o 2dni zas, ci rastie
Drzim palce

luckalukas_1
autor
26. mar 2021

@petus998 jeeezis je mi to luto 😟 snad to nebude aj nas pripad

luckalukas_1
autor
26. mar 2021

@mikasz ano testujem obden, preto sa mi aj zda ze silnie velmi pomaly slabo.. tebe zosilnel kraaasne ukazkovo gratulujem 🙏.. mala si vlozene 1 embryo?

kattky
26. mar 2021

@luckalukas_1 neviem. Ms som poslednu mala 28 januara a odvtedy nic. No dr nic mi nemasiel na sono iba tu zvacsenu sliznicu. A az po velkej noci idem na sono opat

mikasz
26. mar 2021

@luckalukas_1 ano 1, dokonca morulu, takze musela riadne zabojovat 😁🙏
Dnes si 11.den ak dobre citam, neboj, dobre to dopadne, hlavne sa skus dat do pohody, stres este viac skodi. Hovor si, ze mu veris, ze zabojuje
Drzim.palce a daj vediet co hcg 😉✊

petus998
26. mar 2021

@luckalukas_1 ja som s tym uz pohode a vaam drzim silno palceky az vam ciarocka kraasne silnie no nam uz sa zadarilo konecne toto bolo pred dvoma tyzdnami 😁

petus998
26. mar 2021

@mikasz kraasne zosilnel

rk123
26. mar 2021

@luckalukas_1 mne sa zdalo ze moje nesilneju vobec a pritom hcg z krvi stupalo ako malo. mne robili 2odbery a potom som si davala este dva ako samoplatca v labaku, aby som videla ci to stale pekne stupa. hlavne nestresuj, uvidis na krvi 😊

148terka148
26. mar 2021

Ja som teraz potratila tiez mi pomali stupalo hcg lekar mi povedal,ze nevie tomu pomoct uz

luckalukas_1
autor
26. mar 2021

@petus998 gratulujem, krasne ciariska 😁🤞

luckalukas_1
autor
26. mar 2021

@rk123 dufam ze to bude aj moj pripad 🙏 pritom som kupila tie najlepsie testy co tu zeny radili, mamatesty tak som sklamana ze to silnie tak slabucko, bojim sa aby to nebol nejaky problem😟 tvoj pribeh ma velmi povzbudzuje ❤️

luckalukas_1
autor
26. mar 2021

@148terka148 je mi to luto 😕 tiez som uz raz zazila potrat, preto sa bojim ze sa to znova stane

luckalukas_1
autor
26. mar 2021

@mikasz tak na krv idem az v pondelok, lebo predstav si moj gynekolog akurat dnes ma dovolenku 🙈 skoro ma porazilo, ked som uvidela papier na dverach 😂

rk123
26. mar 2021

@luckalukas_1 skus sa nestresovat, ja viem ze sa to lahko povie, ja som mega stresovac, a mam za sebou MA takze vsetko chapem, preto som bola este aj sama na krvi 😂 ale nijako to nevies ovplyvnit bohuzial, iba verit a cakat ❤️ a ked si bola dnes na krv, nemas uz vysledky?

mikasz
26. mar 2021

@luckalukas_1 coze, tak to ako naschval🙈😂
Vydrz do pondelka, snaz sa na to nemysliet a tesit sa, ze testy su pozitivne 😉

luckalukas_1
autor
26. mar 2021

@rk123 ja tiez 🙈 ..nie, moj gynekolog si akurat dnes vzal dovolenku 🙄🤦 skoro som odpadla ked som to precitala na dverach 😆😆 takze na krv az v pondelok 🤷

luckalukas_1
autor
26. mar 2021

@mikasz normalne toto musel urobit naschval 😂 jasne, snazim sa, horsie by bolo keby ciarky slabli 😪 takze hoci ciarka silnie len slabucko, stale je to lepsie nez by slabla ..dufam bude vsetko v poriadku 🙏

zuzkalujza
26. mar 2021

@luckalukas_1 Ja som to mala takto tiež, testy silneli len veľmi pomaly, tak som bola aj na krvi a súbežne chvíľku aj testovala. Keď som mala HCG 509 bola druhá čiarka stále o dosť slabšia ako tá kontrolná. O 2 dni som mala HCG 1095 ale čiarka bola rovnaká ako keď bolo HCG 509. Nerozumela som tomu. Tak som si povedala, že dôležité je, že HCG stúpa a vykašlala som sa na testy. Žiaľ ale v mojom prípade to nedopadlo dobre. Skončilo to samovoľným potratom v 9TT. Držím ti moc palce, aby bolo všetko OK 🙏

xxlauraxx
26. mar 2021

@zuzkalujza ahoj ja mám hcg teraz 2516...testy sú silné pozitív. Ale doktor ešte nevidel nič... Mešká mi len 6dni co myslíš skoro som. Išla? Ci podľa hcg už bolo bi niečo ukázať?

zuzkalujza
26. mar 2021

@xxlauraxx ako ja nie som lekár, takže sa neviem "kvalifikovane" vyjadriť. Ale môj Dr vždy tvrdil a viem že nie len on, že ak je HCG viac ako 1000 už musí byť niečo na sone vidieť, aspoň náznak, gestačný vačok, čokoľvek. Lebo inak je riziko mimo-maternicového tehotenstva. Mne keď nevidel pri hodnote HCG 1450 už ma poslal do nemocnice ležať na pozorovanie. To ťa nechcem samozrejme strašiť, no je to už dosť veľa. A čo ti povedal? Kedy ti dal kontrou? Ak môžem poradiť, buď opatrná, ak by si mala nejaké čo i len najmenšie bolesti v podbrušku utekaj na pohotovosť. Lebo pri MMT ide o minúty.

rk123
26. mar 2021

@xxlauraxx je to ako hovori @zuzkalujza . pri hodnote 2500 musi byt vidiet gestacny vak. ak nie je, moze byt mimomaternicove a na to presne bacha.

xxlauraxx
26. mar 2021

Jujj dievčatá už tak bojím sa.... Povedal ze mam ísť pondelok

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre