Pomalý nárast hCG

24. aug 2023

Ahojte.
Dnes robím 4. deň tehotenský test - posledný je iná značka, robený taktiež dnes.
Digitálny clearblue mi ukázal 1-2 týždeň.
Je to moje 4.tehotenstvo a však iba jedno bolo so šťastným koncom.
Teraz som užívala gynex a ten mi tak rozhodil cyklus, že ovulacia prišla až na 30.den
Dnes som 2 týždne po ovulacii, predpokladám teda že MS by už mala prist....
A keďže pri každom tehotenstve som takto testovala viem porovnať, že ten test teraz slabne naozaj veľmi pomaly. Minule tehotenstvá som si robila testy aj o pár dní skôr a testy tmavli zo dňa na deň výraznejšie. A teraz už možno aj mám mať MS a testy sú takéto slabe...hoci od prvého dňa o trošku stmavol je to veľmi jemné až zanedbateľné.
Je tam ešte nejaká nádej?😔 Alebo o čo môže ísť? O mimomaternicové? Biochemické?
Budem rada za vaše skúsenosti....ale zbytočne nádeje mi nedávajte....ďakujem 🙏

autor
24. aug 2023

Ešte foto

snugglingduckling
24. aug 2023

ešte je skoro robiť závery 🙂 nestresuj sa ... počkaj o dva dni ako čiarka stmavne 🙂 držím palce aby sa to rozbehlo 🙂

autor
24. aug 2023

@snugglingduckling ďakujem veľmi pekne..🙏

autor
24. aug 2023

*** a samozrejme oprava - test silnie veľmi pomaly (nie slabne)

snugglingduckling
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
24. aug 2023

@snugglingduckling ďakujem...ten 4.den si mala tu čiarku už dosť peknú..

anjelicek26
24. aug 2023

Ved pekne tmavnu,Len sa trochu posunula ovulacia 2-3 dni dozadu

snugglingduckling
24. aug 2023

hej je výraznejšia ako tvoja ale - zajtra takú môžeš mať pokajne aj ty 🙂 stačí že sa vajíčko uhniezdilo o deň neskôr 🙂 ja som 13dpo pri takej čiarke ako máš ty preplakala pol dňa že je to biochemické ale mmt a nebolo ... hlavu hore 🙂 prvý krok že sú dve čiarky a už len čakať kým stmavnú

autor
24. aug 2023

@anjelicek26 nepríde ti to ako veľmi slabé tmavnutie? Pri ostatných som už na 3.den mala dosť silnú a to som testovala v rovnaký deň...a ak by už mala tento týždeň MS prísť v podstate by už mala byť ťa čiarka oveľa lepšia....😏

anjelicek26
24. aug 2023

Mozno Si vtedy neskor zacala Testovat. O dva dni Bude pekne silna uz

autor
24. aug 2023

@anjelicek26 práveže si to všetko znacim...tiež som začala 10dpo...ale uvidíme..kiezby si mala pravdu 🙏

anjelicek26
24. aug 2023

Mne sa to zda uplne normalne tmavnutie.. ja som Mala Mini ducha na 12dpo

bambieblue
24. aug 2023

Moja švagriná mala takto a žiaľ mala mimomaternicové ,ale každý organizmus je iný, chod k dokimu a uvidíš

majamat
24. aug 2023

testy dost duchuju, cie tie prve by som za pozitivne ani nepovazovala. aj preto je zbytocne testovat prilis skoro. podobne testy maju aj zeny, co tehu nie su.
keby si zacala teraz, najdes pozitivny test a teraz uz sa mozno tvorba HCG pekne rozbehne a bude to ok.

autor
24. aug 2023

@majamat kiezby si mala pravdu 🙏

majamat
24. aug 2023

drzim palce. ja som mala asi 2dni pred ms ducha, co ani na foto nebolo vidno. potom som pockala asi 5dni, ms neprisla a na teste riadne kolajnice.

autor
24. aug 2023

@majamat fakt až tak neskoro? Sranda..ja som pesimista lebo v prechádzajúcich 3 to bolo úplne inde

majamat
24. aug 2023

ono zavisi od ovulky. niekedy moze byt neskor a uz hcg stupa neskor.

autor
25. aug 2023

@majamat len ja som robila ovulacne testy...a tie mi ovuláciu zachytili vždy presne..

majamat
25. aug 2023

ovulacne testy zachytia hormonalnu zmennu, ked je LH na vrchole, az potom nastane ovulacia. neviem ci hned nasledujuci den, alebo moze aj o den neskor.

navyse u niekoho moze hcg stupat pomalsie. ten zaciatok nemusi byt u kazdej rovnaky. ked si vezmes HCG v krvi, je tam strasne siroke rozmedzie.

ty si zacala testovat v 4tt a tam je 5-426. kludne si mohla mat hodnoty, tore test nezachyti, cize test bol "negativny", no to co si na nom videla, bolo sposobene tym, ze teraza akosi testy duchuju o dost viac, ako v minulosti. mozno by si to mala aj keby tehu nie si.
teraz mozno zacinas 5tt, kde je rozmedzie 18-7340. ta spodna hodnota je stale malo na to, aby to test zachytil. asi su vo vysledkoch zohladnene situacie, ked ej ovulka posunuta. cize teba by sa to nemalo tykat, ale kludne mozes amt napr 50 - 100.
uz si nepamatam,a le an to, aby bolo v moci dost HCG, treba mat urcitu hladinu v krvi.

vsak skus este otestovat a uvidis. pripadne mozes aj k dr, ale vacsinou odporucaju az ked moze byt uz srdiecko. tiez mozes ist na odber krvi na hcg - ci uz ti to bude ochotny odobrat tovj dr/ tvoja dr, alebo ako samoplatca. tam je vacsia istota. krvny test duchov nerobi.

autor
25. aug 2023

@majamat ďakujem.ti za tak podrobne vysvetlenie ♥️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre