Pokles tvorby mlieka - možné tehotenstvo?

zusssky
15. aug 2021

Ahojte, chcem sa opýtať. Mam 11 mesačného syna a sam sa mi odstavil od prsníka.. Vôbec ho nechce, tak som mu dala fľašu. Nekojim ho už 3 dní prsia nemám vôbec naliate. O 2 dni mam dostať menštruáciu. Môžem byť tehotná, ak dieťa zo dňa na deň sa odstavilo??? Alebo je to tým, že keď mi ma prísť menštruácia tak mi poklesla tvorba mlieka??

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zusssky
autor
16. aug 2021

@bambulienka25 ako nepochopila som otázke???! Pozor si dávame

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nevenka
16. aug 2021

@zusssky tak si sprav tehotensky test. Mne sa dcera odstavila na 3 dni bez priciny v 9 mesiacoch, tehotna som nebola. Potom sa este nacucla a kojola sa do 20 mesiacov nakoniec. Ale prve dieta - syn mal 11 mesiacov, ked som otehotnela druhy raz a tvorba mlieka poklesla. Lenze ked som bola aj chora, aj vselico...neuvedomila som si to. Ale az neskor to kleslo a syn sa neodstavil sam vobec. Musis si spravit test.

zusssky
autor
16. aug 2021

@bambulienka25 jemine na také priblble otázky nemám čas...

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zusssky
autor
16. aug 2021

@bambulienka25 no ja viem o tom... Položila som normálnu otázku.. Dávame si pozor ale maly sa sám odstavil.. Môžem byť tehotná?? Test som si robila piatok negatívny ale menštruáciu mam dostať zajtra

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zusssky
autor
16. aug 2021

@bambulienka25 počkám ešte a keď neprídu spravím ešte raz test... Áno viem ze aj z toho sa dá otehotnieť... Aj keď po pôrode mi stále meškajú

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre