Podráždenosť ako príznak tehotenstva

16. nov 2021

Caute, o par dni mam dostat menzes a posledne 2 dni som taka nervozna az agresivna, podrazdena, zeby som vrazdila ked o nieco zavadim, nieco mi spadne alebo len tak..a najviac si to spiskava muz. Uz po mne zazera, takuto ma nepozna 😀 Doteraz som ziadne pms v tomto duchu nemala, mozno to zeny mavaju standardne ako pms, ja vsak nie a tak sa chcem opytat, ci je velka blbost, ze by to mohol byt priznak tehotenstva?

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
romikk22
16. nov 2021

Je to uplne mozne 🙂 ja som tak mala pri prvom tehotenstve a teraz aj pri druhom som hned vedela ze som v tom lebo som stekala do manzela ako pes😄co nerobim normalne nikd my sa ani nehadame .... ten nechapal co mi je zase potom sme presne vedeli ze co 🙂 a som uz v 6 mesiaci tt. Pri prvom presne to iste strasne som bola nervozna agresivna podrazdena az sama seba som neapoznavala

autor
16. nov 2021

@viestta to urcite ano, nechcela by som byt muzom a toto trpiet kazdy mesiac 😀

autor
16. nov 2021

@romikk22 ja ani nejdem nejak do neho, ale je pri t vecer ked som nervla, nervozna, nadavam jak pohan, vsetko mi vadi a rozculujem sa 😀 uz mam samej seba dost.

leuska1991
16. nov 2021

Ja som mala ako prvy priznak. Ale tak som bola podrazdena,ze to nebolo normalne. Aj my to ostalo a plus stale placem🙊

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre