Podarilo sa nám to?

karinka998
10. jan 2018

Ahojte.chcela by som vediet či sa niektora s vás nestretla pri snazeni o babatko stym co ja...snažíme sa už dosť dlhú dobu.zatial však bez výhry..ale tento mesiav asi tyzden pred ocakavanou ms som s ničoho nič mala silno hnedé spinenie jeden den a potom sa pridala slaba krv ale naozaj taka cista bez tych skrvn co zvyknu byt pri menze take tie ako by hrcky krvy..uplne som bola natom ze asi to bude ms..lenze zarazilo ma.ze mi tieto 3dni absolutne nic nebolo mavam silne a bolestive kramy odjakživa takze som bola úplne zaskočená ked nebola bolest a ta krv bola naozaj slabucka potom to cele prestalo za 3a pol dna..a ja ze super aspon jedny kramy ktore som prezila bez tabletiek..az na dalsi den ked mi prisli asi zrejme ozajstne kramy kvsetko by bolo ok len absolutne nechapem co malo znamenať to spinene a ta krv bez jedinej znaamky bolestí a mestruacie nikdy predtým sa mi to nestalo stretli ste sa s niečím podobnim?nemohlo sa niečo udiať? Napr uhniezdovanie?? Za vaše odpovede vam vopred dakujem stále verim že sa to už konečne podarí

lilyianka
10. jan 2018

Kedze si mala pred ms, islo zrejme len o pms, cize predmenstruacne spinenie...na tehotenstvo by som to netipovala, i ked stat sa moze...ale skor nie ako ano...ms si dostala tak ako vzdy? Dlzka ms tiez klasicka ako kazdy mesiac?

karinka998
autor
10. jan 2018

@lilyianka
@lilyianka
@lilyianka dlzka klasicka len prisli skor..vzdy pred ms som mavala max mensie spinenie nic viac..ale ttooto bolo ine mala som 3dni slavucke ciate krvacanie s jhnedym vytokm a pootm ako to skoncila den nic ani vytok ani krv..a o 24h my prisli moje bezne kramy cize take ako vzdy :( ach ach :(

lilyianka
10. jan 2018

@karinka998 presne toto iste sa mi stalo v septembri....ale ja som to mala vraj z liekov....min.mesiac tyzden pred ms krvacanie a spinenie...a potom prisiel menzes...dva dni a potom nic...
Neuzivas nejake lieky?
Ja si skor myslim, ze sa o tehotenstvo jednat nebude...ak spinis 2- 3 dni pred ms tak je to vraj ok...ak by sa ti cosi nezdalo radsej skoc gynekologovi

nikusik1990
10. jan 2018

Ahojte nehnevajte sa že vám do toho vstupujem ale aj ja mám jednu otázku mne menštruácia nechodí pravidelne tak 2-3 krát do roka mala som ju aj teraz 02.01.2018 je možné že po nej keď je aj nepravidelná mávam plodné dni čiže ovuláciu ďakujem

eliska13
10. jan 2018

@nikusik1990 áno, ovulácia môže byť kedykolvek aj viac x za mesiac.Ja som otehotnela hneď po menzes pri ukážkovom 30 dnovom cykle

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre