Pocit ako pri menzese a testy negatívne

10. nov 2022

Ahojte, máte niekto skúsenosti? Už tretí deň mám pocit ako pri MS s tým, že obyčajne mám tie 2 dni pred MS veľmi silné kŕče v podbrušku. Tento mesiac mi už druhý deň meškajú, kŕče síce mávam ale len sem tam a o dosť slabšie a dnes sa mi pridal ešte aj pocit akoby už MS začala, vyslovene mávam z ničoho nič pocit že už to tečie a keď sa skontrolujem, vložka aj toaletný papier sú úplne čisté, žiadne špinenie žiadny výtok. Testy mi za posledné dva dni vyšli negatívne ráno aj poobede. Ovuláciu som mala (posunutú) odsledovanú na 30-31.10., nechránený styk 1.11. a potom ešte v priebehu týždňa. Mimo iné som u seba postrehla pred dvoma dňami nevoľnosť, viac chodím na wc, párkrát sa mi zatočila hlava. Máte niektorá skúsenosti s týmto, že eventuálne prišla, prípadne neprišla MS a test sa neskôr potvrdil?

marticka85po
10. nov 2022

Ak si mala ovulaciu 31.10 tak ti MS este nemoze meskat.kolko dnovu lutealnu fazu mavas?

autor
10. nov 2022

@marticka85po píšem že som mala posunutú neskôr. Sledovala som si aj dva týždne ovulačnými testami. Posledná MS 10.10. cyklus kedy ako väčšinou 28- 29 dní

babovka2321
10. nov 2022

Lenze ked sa ti posunie ovulacia, zvycajne sa posunie aj menstruacia...

autor
10. nov 2022
marticka85po
10. nov 2022

Urob si test o 4dni ak nepride MS a budes si ista

autor
10. nov 2022

@marticka85po no jasné taký je plán, len to čakanie je nekonečné tak preto sa zatiaľ aspoň pýtam ak náhodou niekto už toto zažil

viky173
10. nov 2022

na to, ci si alebo nie si tehotna je este skoro, ale prejavy co popisujes urcite nebudu suvisiet s tehotenstvom, na to je este tiez velmi skoro

autor
10. nov 2022

@viky173 ja si do určitej miery myslím že to je aj psychika čo sa týka príznakov preto ich beriem s rezervou ale pre istotu som aj to napísala

viky173
10. nov 2022

moze byt psychika, skus trochu vypnut, ist na prechadzku do prirody alebo sa venuj nejakej Tvojej oblubenej aktivite, drzim palce, aby to nakoniec vyslo podla Tvojich predstav

sense
10. nov 2022

Ak si mala posunutu ovulaciu, posunie sa aj ms,kedze lutealna faza trva takmer vzdy rovnako. A ak si si robila ored 2 dnami test tak to si bola tak ccac7-8dpo co je skoro. Pockaj este zo 3 dni a ak ms nepride sprav test znova. Drzim palce

andie2810
11. nov 2022

Ono je asi niečo vo vzduchu 😂 ja tento posledny cyklus uplne rovnako... 5 dni meškala ms... už 2-3 dni pred očakavanou ms ma začali ale že neskutočne paliť bradavky tak že som ani tričko a sprchu nevedela zniesť,,,bolesť brucha ako keď už je ms, aj 3x za noc som sa budila že mi treba cikať, točilo sa mi v hlave, mala som pažrave chute a zaroveň nechuť jesť...presne ten pocit akoby to už tieklo zo mňa, doslova až nejake bublinky keby sa mi robili ale pri utreti sucho a na vložke nič 🤦‍♀️🤷‍♀️ no šalenota.... pms som doteraz nemavala....a namyšlanie to nebolo lebo som vedela kedy som mala ovu a sex nebol vtedy takže som vedela že to tehu nebude....
každopadne ak po tom tužiš tak držim palce aby ti to vyšlo 🙏🏻

andulkaa2003
11. nov 2022

Ahoj, ja som mala posledný menzes 8.10. Ale ja mám 25dnovy cyklus, a 3 dni po vynechani menzesu mi clear blue včasný ukazal druhu čiaru a 4 dni po vynechani mi clearblue digital ukazal 2-3 🍀 ale ked si mala tu ovulku naisto posunutu tak sa ti mohol predĺžiť cyklus . Každopádne drzim palce nech to dopadne ako si želáš 🍀🍀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre