Po pozitívnom teste sa mi spustila menštruácia

11. mar 2022

Ahojte. Robila som si test , ktorý vyšiel pozitívne. Neskôr sa mi však spustila menštruácia ale pár dní sa cítim nejak divne (bolesť hlavy, nafukovanie, únava). Mám podľa vás kúpiť ďalší test alebo zbytočné keď som Ms dostala?

xsimonkax
11. mar 2022

Mohlo ti ukázať biochemické tehotenstvo ale stanú sa aj pripady, že žena menstruuje aj pocas tehotenstva... Ale je to rarita.. Počkať po ukončení ms spraviť test

autor
11. mar 2022

@xsimonkax MS už skončila pred týždnom cca a pretrvávajú mi príznaky (môžu však znamenať čokoľvek iné).

xsimonkax
11. mar 2022

Zle som prečítala, prepáč.. Koľko si po ms?

ailiba
11. mar 2022

Urcite si urob test, mam viac kamarátok, ktore napriek ms boli tehotne. Nie je to az take zriedkave.

autor
11. mar 2022

@xsimonkax V podstate ak sa nejednalo o biochem.tak by som mala byť v 7tt (teda 5).

autor
11. mar 2022

@ailiba Tak skúsim. Môžem už asi aj poobede, nie?

lienka9
11. mar 2022

Urcite,v takom tyzdni uz ukaze kedykolvek pocas dna.

autor
11. mar 2022

@lienka9 Tak prídem domov a spravím digi😊

alina765
11. mar 2022

Skús testik moja sestra mala ms do tretieho mesiaca.Drzim palce

julie19
11. mar 2022

Ja som mala biochemické a test mi ešte vychádzal pozitivny dosť dlho po krvácaní … posledný som si robila asi 9 dni od začiatku krvácania a stále bol pozitívny 🤷‍♀️… skús keď tak spraviť test teraz a ešte aj o pár dni neskôr

nina0412
11. mar 2022

Ako si dopadla?

ladybug138
11. mar 2022

Ja si myslim, ze bohuzial biochemicke ☹

autor
11. mar 2022

Bolo to asi biochemické 😕 Digi test negat.

ailiba
12. mar 2022

Urcite ano... Drzim palce

ailiba
12. mar 2022

Tak ti vysiel negativny? Skoda... No stava sa. Ale nevesaj hlavu, druhykrat to urcite vyjde. Radsej takto na zaciatku, ako v neskorsom stadiu tehu. Vraj sa staba casto, len vacsina zien si to ani nevsimne. Drzim palce, aby to cim skor vyslo💗

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre