Po menzese ma bolia kríže a cítim sa unavená

ninkanina
10. okt 2021

Dobrý večer ..Chcela by som sa opýtať či to tak už niektorá z vás mala..Pred cca dvoma týždnami som mala s partnerom nechraneny pohlavny styk..partner sa urobil do mna..o 3 dni mi mala dojsť menštruácia..meškala mi dva dni no napokon prišla ale ovela slabšia ako inokedy a trvala len 4 dni čo inokedy ju mávam až 6 až 7 dní.. Po menštruácii ma bolia prsia a strašne ma bolia kríže,mám bolesti hlavy a citím sa strašne unavená..myslíte že by som mohla takto otehotnieť alebo môže to mať nejaký súvis kedže som mala menzes ?

lenadka
10. okt 2021

@ninkanina sprav si tehotenský test. Niektoré ženy majú ms aj počas tehotenstva.

babovka2321
10. okt 2021

@ninkanina pravdepodobnost, ze by si otehotnela 3 dni pred ocakavanou menstruaciou, je takmer uplna nula. Ale ked si myslis, ze by si mohla byt tehotna, kludne si test urob, nie vzdy vsetko funguje tabulkovo 🙂

andreatytler
10. okt 2021

Teoreticky mozes ak si mala posunutu ovulaciu.
V den ked ste mali sex si mala prave ovulaciu. Spermia oplodnila vajicko a to putovalo do maternice 5 dni. Tam sa zacalo uhniezdovat a to sposobilo slabe krvacanie. Menstruaciu si uz nedostala a teraz mas tehotenske priznaky.
Ak si mala sex aj pred tym co opisujes, tak je este viac pravdepodobne ze si tehotna.
Preco si namiesto otazok neurobis tehotensky test? Ja by som nezniesla taku neistotu v tak vaznej veci.

sara07
10. okt 2021

@babovka2321 ale no tááaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak
pekná blbost
ja som otehotnela v den menzesu ,je to možné a nie som sama

sara07
10. okt 2021

urob si test, ja som dostala normálne kratši menzes a potom dalšia už neprišla
ano je možné že si otehotnela, nie každy má podla tabuliek presne ovuláciu

babovka2321
10. okt 2021

@sara07 nenapisala som, ze to je nemozne, ale nepravdepodobne... ze by mala tak posunutu ovulaciu, 5 dni na to menstruaciu a rovno aj priznaky tehotenstva(kedze nepredpokladam, ze by presiel od danej ovulavie/menstruacie uz aspon mesiac, kedy by bolo realne pocitovat tehotenske priznaky, ked sa to teraz pyta)... ty pekna blbost

h2
10. okt 2021

Kratší a slabší "menzes" som mala ako tehotná ešte 2x. Takže, nie je to nemožné.

sara07
10. okt 2021

@babovka2321 teoria plodnych a nepolodných dni ktoru sa snaží určita skupina pretlačit funguje len za určitych podmienok a nie je vôbec spolahliva
podla toho otehotniet v den menzesu nie je možné je to najmenej možny den na otehotnenie a vidíš
a písalo tu xy mamičiek že nie len v ale aj cez alebo par dni pred, a tiež mali menší a kratší menzes
ty si napísala takmer nula čiže je velmi mala šanca, nie je dost velká šanca, kopu báb to práve skuša mimo plodné dni a otehotneju

babovka2321
10. okt 2021

@sara07 no neotehotneju mimo plodne dni, akurat nevedia, kedy tie plodne dni maju :D

Len ma zaujima (nijak vyryvacne), co v tvojom prispevku znamena "den menzesu"... myslis den ocakavanej menstruacie, prvy den naozajstnej menstruacie alebo ktorykolvek den skutocnej (prebiehajucej) menstruacie?

elizabet173
10. okt 2021

@sara07 plodné dni môžu byť aj počas menzesu, je to ojedinelé, ale možné

kkovacovak
10. okt 2021

@ninkanina otehotnela som 3 dni pred ms. Len je možné že test ti ukáže až neskôr ak tam niečo je. Takže by som počkala a robila cca cez 10 dní od príchodu ms.

sara07
11. okt 2021

@elizabet173 ano ja viem vysvetli babe hore , preto niektoré páry aj skušaju počas menzesu

sara07
11. okt 2021

@babovka2321 zbyotčne vyryvaš a snažíš sa presadit systém akože učinného plodneho/neplodného dna
nefunguje to u každého, a ano da sa otehotniet každy den aj podla vášho presvedčenia neplodného
však nikde nepisala že chce ist na itnerupciu tak čo plašíš a prežehnávaš s a

sara07
11. okt 2021

@babovka2321 a su baby ktore maju tehotenské priznaky aj hned a su baby čo nemaju absolutne žiadne tehotenské priznaky okrem rastuceho bruška ani v 3 mesiaci
su baby čo zvracaju od začiatku a su čo vôbec , ani nemusi odpadnut, ani bolesti a pnutie a neviem čo

babovka2321
11. okt 2021

@sara07 preboha, normalne sa ta pytam otazku a ty namiesto odpovede co tu vyvadzas😂 nie som ani veriaca, ani proti interupciam a tie zeny, co tu od interupcie odhovaraju by som poslala kade lahsie, si sa zle vyspala?

Este raz, pomaly a poriadne si to precitaj, nenapisala som, ze je to NEMOZNE, ale NEPRAVDEPODOBNE a nech si autorka spravi test, ak ma taky pocit.

A ty si chod dat vinko, alebo sa vyspat, alebo nech ta muz pohladka... alebo neviem, co ti chyba, ze sa potrebujes do mna navazat alebo vobec na mna reagovat.

babovka2321
11. okt 2021

@sara07 ale ak si myslis, ze plodne a neplodne dni su o viere a ze otehotnies v neplodny den (cize mimo ovulacie), tak si to ty, co veri v nadprirodzene veci ;)

sara07
11. okt 2021

@babovka2321 nie som veriaca ale sledujem tu na mk trend ako sa tu pretlačaju určité myšlienky , a presne to takto vždy skončí začne sa utočit,znevažovat,uražat ak niekto kto napíše opak odišiel z diskusie
zavadzaš a vytahuješ z kontextu , natahuješ sa o slovička
v prvom prispevku si to napísala jasne a mne jasné kam stačaš celu diskusiu

babovka2321
11. okt 2021

@sara07 pretlacaju myslienky ake, ako funguje biologia cloveka? Ja som na tvoj komentar nereagovala, ty si reagovala na moj, ty si ta, co sa tu snazi nieco pretlacit. Daj sa prosim ta liecit, alebo si najdi nejake ine hobby, ako hladat nejake konspiracie v komentaroch na modrom konikovi.

Daj si samostudium biologie, nejake pojmy z pravdepodobnosti a statistiky a prid si este taz precitat, proti comu tu vlastne bojujes a kopes nohami okolo seba.

sara07
11. okt 2021

@babovka2321 jasné , su tu vyslovene nicky čo ked sleduješ vlákna nemaju nič iné na starosti ako ty , a svišta balili do folie
tak mi tu daj linky o čo sa ty opieraš , ty si napisala že možnost je 0 ja nie ja som ti napísala že je to možné

babovka2321
11. okt 2021

@sara07 prosim ta, ty si normalna? Precitaj si to este raz. Napisala som TAKMER nula, a tiez, ze nie vzdy vsetko funguje tabulkovo. Akoze fakt? Noramalne sa mi z teba mozog zastavuje, co ty tu riesis. Uz mi prosim ta neodpisuj, lebo jedinu odpoved, co este odomna dostanes, je kontakt na psychiatra.

sara07
11. okt 2021

@babovka2321 ty sa tu dotahuješ nie ja, ty tahaš za slovička
mne zase s teba a zbytočne tu na mna utočiš
pretože autorka prispevku môže byt tehotná o tom celá otázka je
bežne si takáto agresívna, ved sa vraví zraneny kôn kope najviac

sara07
11. okt 2021

@babovka2321 mne netreba a teba ani nezoberu už ako neliečitelny pripad

macicka111
11. okt 2021

Skončil menzes a stále tiež unavená,spravila test a je tam slabá druhá čiarka neviem či ju aj zbadáte .možno si to len namyslam 🤔

dadis
11. okt 2021

@macicka111je negativny podla mna

andreatytler
11. okt 2021

@macicka111 Ani ja nic nevidim... sorry.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre