Po koľkých dňoch meškania sa mám obrátiť na lekárku?

13. apr 2022

Ahojte
Po koľkých dňoch meškania sa mám obrátiť na lekárku? Viem, že pár dní +|- je ešte v poriadku ale po akom čase cca? Ide o to, že sa nám roztrhol prezervatív počas plodných dní, tabletku po som si nedala (neplánujeme dieťa ale problém by to nebol) a teraz mi mešká menštruácia ale testy mám negatívne.

lucifuk212
13. apr 2022

Bezny cyklus moze mat dlzku az 35 dni, po tomto termine skus test a pripadne sa objednaj k dr.

kiki68
13. apr 2022

Mozes ihned volat a oni objednaju podla poslednej menstruacie. To je to, co ich zaujima a mozno este ci mas nejake zdrav problemy k tomu. Podla toho daju termin

barborkapechova
18. máj 2022

Dobrý večer prajem žienky som tu nová ...a dnes som robila prvý krát taký to test ...dlho sa snažíme o dieťati...neviem fakt či môžem veriť tomu to testu či sa dá spoľahnúť ...

selena_luna
18. máj 2022

@barborkapechova za tento test dam ruku do ohna 🙂 gratulujem!

barborkapechova
18. máj 2022

@selena_luna achh nemôžem tomu uveriť som v šoku ..priateľ neverí testom ...to plus tri značí tomu že tri týždne a dačo ..keď dobre chápeme...??

selena_luna
18. máj 2022

@barborkapechova ano asi 3 tt a viac ( 4tt...) od oplodnenia, oficialne sa to oznacuje ako 5 tt (od menzesu) ale moze byt viac ked je tam to plusko. sedi ti to priblizne? drzim palce nech to vyjde a nech tehotenstvo prosperuje 🙂

barborkapechova
18. máj 2022

@selena_luna naposledy som mala menzes v apríli 5 tak to sedí ...srdečne vám ďakujem ozaj z celého srdca je to pre mňa neopísateľný pocit šťastia 🙏♥️ v piatok sa chystám k dr..neviem či tam niečo uvidí mám obavy aby mi nepovedala že nie som tehu 😏

selena_luna
18. máj 2022

@barborkapechova no tak to je uz tak.odhadom 6+1 teda 7 tyzden 🙂 mozno este nebude vidiet babo ale netreba sa stresovat ak tam bude aspon gestacny vak je to na dobrej ceste. Ale mozno uz bude aj srdiecko, tazko povedat, je to velmi individualne. Ved uvidis. Tieto skore stadia su vsetko alebo nic tak drzm palce nech je to vsetko ❤ najma pokoj teraz, dychaj a budem rada ak napises neskor ze ako sa dari.

barborkapechova
18. máj 2022

@selena_luna ďakujem vám za podporu a pomoc ozaj som tomu testu nechápala.. ozvem sa určite dám vedieť 🙏♥️ veľká vďaka ...🙏♥️

barborkapechova
20. máj 2022

Tak žienky ide sa trošku podeliť o svoju radosť som tehotná som v 6tt ..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre