Po koľkych dňoch meškania menštruácie je vhodné urobiť si test?

30. máj 2024

Ahojte baby po koľkych dňoch meškania menštruaci je vhodné si urobiť test ? Mne mešká už 6 dní poslednych pol roka mam pravidelnu menštruaciu vždy ako hodinky
a akou značkou je vhodné testovať? Viem že pepino mavaju falošne pozitivne testy

anjelicek26
30. máj 2024

6 dní meškania ti každý test ukáže dialnicu

majamat
31. máj 2024

ako pise @anjelicek26
akurat vinimkou moze byt posunuta ovulka. no skor v pripade, ze je posunuta elmi, ze prebehla uplne na konci cyklu, cize nie viac ako pred 10dnami.

martinka13
31. máj 2024

Konečne normálna žena, ktorá netestuje, keď z nej chlap zlezie. Kľudne už sprav test. Ukáže Ti relevantný výsledok.

maryetta
31. máj 2024

Povacsine som robila test ked meskala ms 2dni. Pri poslednom 5 dni. A test jednoznacne tento. Nikdy nesklamal a vzdy rychly a isty vysledok.

paulina291
31. máj 2024

A čo znamená že ti mešká menštruácia? Vieš na 100% kedy bola ovulácia? A podla toho ti mešká 6 dní menštruácia alebo sa riadiš appkou kedy ti mala ms prísť? Lebo v tomto prípade (riadenia sa appkou) mne ukázal tehotenský test náznak čiarky až po troch dňoch meškania ms, čo je blbosť, test mi vyšiel pozitivny 10 dni po ovulacii, tzn menštruácia mi ešte nemeškala. Ak sa ti oneskorila ovulácia, tak ti menštruácia ešte ani meškať nemusí a teda test ešte pozitívny nemusí byť. A presne ak je tu písané. Ak ti prišla ovulacia na čas a mešká ti menštuácia 6 dní tak by si mala na 100% už jasne pozitívny test.
Riaď sa vždy ovuláciou, nie termínom menštruácie podla appky.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre