Po KET Clearblue pozitívny a Livsane Digital negatívny

26. mar 2024

PO KET Clearblue pozitívny(5d), Livsane Digital negatívny(7d)

Ahojte, chcem sa spýtať či mal niekto podobnú skúsenosť .
Som po KET, piaty deň som si spravila test s Clearblue a vyšiel pozitívny (ráno).
Následne, siedmy deň som si spravila test s Livsane Digital a vyšiel negatívny(obed).
Popritom sa cítim naozaj zvláštne, sucho v ústach, vysušená pokožka, búšenie srdca, niekedy bolesti podbruška a inokedy hlavy. Viem že nemám byť v strese ale tá ktorá si prešla KET a veľmi túži po bábe vie aké je náročné čakať a nepremýšlať čo bude o 2 týždne pri odbere.

Ak sa stým niekto stretol že mal raz poz a raz neg test ako to dopadlo? Robili ste si ešte ďaľšie dni testy alebo už radšej nie?

Ďakujem. 🙂

marhulka13
26. mar 2024

Clearblue bol tiež digitálny?

autor
26. mar 2024
autor
26. mar 2024

Zistila som že ten Clearblue digitalny má citlivosť 10mlU a ten Livsane digitalny 25mlU, tak neviem či to môže byť tým že je menej citlivý a preto to ešte nezachytil...

marhulka13
26. mar 2024

Mne clearblue vždy správne ukázal aj keď som testovala skôr.

sofia1979
26. mar 2024

Môže byť

autor
26. mar 2024

@marhulka13 ďakujem za info

7kikuska7
27. mar 2024

Clearblue digitalny ma citlivosť určite 25 , podľa mňa to bolo tým,že livisan nebol robený rano

autor
27. mar 2024

@7kikuska7 okej,dakujem. Spravila som si potom další deň a znova pozitivne. Takže pravdepodobne v tom bol problem.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre