PMS alebo tehotenstvo

nika232001
28. jan 2021

Ahojte, chcela by som vedieť váš názor. Tento mesiac sme mali s priateľom nechránený sex a práve vtedy som mala plodné dni. Menštruáciu mávam nepravidelnú (raz na 29,32,30 a minulý mesiac 26 deň). Preto sa vás chcem opýtať či je možné, že by som bola tehotná. Test som si ešte nerobila keďže očakávam že by MS mohla prísť zajtra alebo pozajtra. Od včera mi je na zvracanie už len z čistej vody, ostala som veľmi náladová (smejem sa a o 5 minút som v slzách) a mávam bolesti v podbrušku no cítim, že sú trochu iné ako tie pri PMS. Ako ste to teda mali na začiatku vy? Je možné že som v tom?

sense
28. jan 2021

Odpoveď ti dá len tehu test

jaskolka
28. jan 2021

Môžeš mať PMS, ale aj byť tehotná. Jedine test, príznaky môžu byť veľmi rôznorodé a u každej iné

fomelka
28. jan 2021

Samozrejme, že môžeš byť tehotná. Treba počkať či teda príde ms, nikto ti tu nepovie

majamat
28. jan 2021

ci PMS? alebo tehu, priznaky su sposobene hormonalnymi zmenami, co je pri oboch.
rovnako sa moze stat, ez mas iny cyklus ako obvykle - hormonalne vykyvy a v tkaom priapde opat uraduju hormony. cize tazko povedat, co z toho to je.
odpoved ti da jedien test.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre