Plus lekáreň tehotenské testy - vaše skúsenosti

9. júl 2021

Dobrý deň,
Aké máte skúsenosť s týmito testami plus lekáreň?
Ostatné testu mi ukazujú krásne čiarky tmavé a tieto úplne vyblednuté že ich musím hľadať .. neviem si to vysvetliť.
Žeby mali málo farbivá alebo čo ?

dijka123
9. júl 2021

ahoj tieto testy nie su bohvie ake a su omnoho lepsie testy ako tieto podla mna zbytocne vyhodene peniaze mas pravdu vyblednu ihned lebo nemaju taku absorciu ako tie ostatne

autor
9. júl 2021

@dijka123 ahoj predtým som testovala s gs mama testami a krásne čiarky na dvoch testoch , potom som šla do inej lekárne a tam mi povedala že majú len tieto tak so ich zobrala no a ostala som v šoku a v strese že čo sa deje keď úplne vyblednuté čiarky, vzala som ešte túto istú značku no kazetové tie boli aj drahšie a tam tiež pekne koľajnice .. tak som bola v strese si ma trošku upokojila .. 😏

dijka123
9. júl 2021

najlepsie su clearblue testy ci uz digitalne alebo normalne

veronice
9. júl 2021

Z obycajnych palickovych (ale maju aj kazetove) su uplne top women secret. Neduchuju a maju dost farbiva. Cize bud si tehotna a nieco sa tam objavi alebo tehotna nie si a neukazu nic. Ja uz len tieto pouzivam 👍odporucam 👍👍👍

mikasz
9. júl 2021

Ano, rovnaku ako ty 😁 podla mna maju menej farbiva. Testovala som nimi ja zaciatku, ledva viditelna ciarka, potom som testla mamatest a tie boli krasne kolajnice, ziadni duchovia. Ja na mamatest nedam dopustit, nikdy mi neduchovali a ked vysli pozitivne, tak som naozaj aj tehu bola 👌

autor
9. júl 2021

@mikasz fu mi odľahlo.. lebo som sa vystrašila fakt .. to nechápem načo také testy predávajú to budú nejaké čínaky prebalene asi 😁😁 áno ja mám tiež s mama testami len dobre skúsenosti , ale vidíš nemali tak som sa ulakomila na tieto aj to tak dopadlo

kejt85
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre