Pichanie v podbrušku a meškanie menzesu 5 dní

kristinaem
10. nov 2020

Ahojte,
chcela by som sa opýtať či ste mala niektorá z vás to čo ja. Menzes mi meškal 5 dní čo je u mňa normálne lebo nemám pravidelný cyklus ... pár dní pred menzesom ma 3 dni stále večer popichavalo na ľavej strane podbruška, niekedy ma pichlo až tak silno , že so mnou až cuklo. Väčšinou stále iba večer , cez deň iba málokedy niektorý deň vôbec . Menzes mi teda došiel po tých 5 dňoch , u mňa klasika 2 dni silne krvácanie od 3 dňa ani nemám pocit, že mám menzes, fakt už iba máličko.Myslela som si, že to pichanie znamenalo prichádzajúci menzes lenže to pichanie pokračovalo aj počas menzesu ,nie tak intenzívne a často ale predsa pociťujem to. Tiež ma zaskočilo, že keď som sa na WC utierala tak spolu s krvou som utierala aj naťahujúci sa číry výtok a viem, že žena počas menzesu nemá výtok alebo sa mýlim ? Aj ku koncu menzesu ma to stále popicháva a ja neviem čo to môže znamenať... cysta ,zápal ? Mali ste už prosím niektorá niečo podobné? Na gyndu sa samozrejme objednám ak to bude ďalšie dni pokračovať ale predsa sa opýtam aj tu ...

Ďakujem. ♥️

snazilka_bio_mamka
11. nov 2020

@kristinaem ja som mala teraz podobne a vyšli mi pozit. testy ale bohuzial to bolo biochemicke. MS si mala normalny alebo len taky slaby vytok? urob si test

kristinaem
autor
11. nov 2020

@snazilka_bio_mamka menzes som mala 2 dni silnejšie krvácanie a na 3 a 4 deň už skoršie iba také hnedocervene spinenie ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre