Pichá ma v ľavom vaječníku. Môžem byť tehotná?

sarinka731
24. sep 2022

Ahojte mam 31 dnovy cyklus od 21DC do 29DC som mala hnedo krvavy vytok, bolesti v podbrusku ako pred MS ... to krvacanie sa mi uz zastavilo dnes ma picha v lavom vaječniku .... robila som si aj test ale je negativny .... robila som si aj digitalny test tiez negativny , co to moze byt podla vas ? .... ma niektora z vas takuto skusenost ? Myslite ze som testovala skoro ? Alebo by uz digitalny test isto ukazal ? Dakujem za kazdy komentar

monymony1
24. sep 2022

@sarinka731
Digitalny test ma citlivost 20 , ak sa nemylim lepsie je test citlivost 10. No moze to byt a nemusi ja so syncekom tyzden pred tym ako som to maala dostat nafuknute brusko ms bolesti jeden den hnedy vytok s ms bolesti pokracovali hadam cely orvy mesiac. Ukaze cas a mozno citlivejsi test

queen_mary
24. sep 2022

Mne to skor pride, akokeby ti praskla nejaka cysta. Tehotenstvo by ma v tomto pripade vobec nenapadlo.

petricka22
24. sep 2022

@sarinka731 ak ta picha vlavo alebo vpravo, moze to byt mimomaternicove, ale to by ti test ukazal pozitivitu. Tiez si myslim, ze tam bude iny problem. Alebo teda odtestuj este za par dni. Ale radsej nech to nie je mimo 🙏

sarinka731
autor
24. sep 2022

@monymony1 mala si aj krvavy vytok dlhsie ? Ci len bolesti ten mesiac ?

filipka250
24. sep 2022

@sarinka731 mna takto picha v lavom vajecniku kvoli tomu, zeam na nom varixy.
Ani som nevedela, ze pri tehotenstve picha vo vajecniku. 🤔

queen_mary
24. sep 2022

@filipka250 nepicha. Mozno pri ovulacii ked tak, ale pri tehotenstve nie

filipka250
24. sep 2022

@queen_mary ja viem 🙂

lilienkah
25. sep 2022

No keď si mala MS tak asi nie..ja som zistila že som tehotná tiež tak že ma pichal ľavý vaječník ale nemala som MS (moja MS chodí hocikedy a niekedy sa ani nedostavila) až po mesiaci mi test ukázal že som tehotná

sarinka731
autor
25. sep 2022

@lilienkah to nebola MS bolo to za den take jednorazove špinenie len to trvalo viac dni ,tak neviem

monymony1
25. sep 2022

@sarinka731 vytok som nemala ale moj dr mi pviedal ze moze byt takyto vytok uhniezdovanie. Tu nevyriesis nic kazsa ma inu skusenost ostava ti len pockat v priebehu par dni zistit co to bolo i ked chapem tvoju nedockavost🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre