Pepino testy 2x pozitívne

lynnna
14. sep 2024

Ahojte,
asi sa tu uz o tom popísalo vela, ale normalne som sklamana, pretoze vcera mi vysli 2 pepino testy pekne pozitivne (nie duch, ale pekna svetloruzova palička). Dnes som si testla 3x rozne znacky, jedna z Dm, potom Dipstick a ani naznak ciarky. Je mozne,ze tie Pepina su fakt take shity, ze to takto ukazuje? Som este pred MS. Bojim sa, ze mohli ist iba o biochem, alebo fakt len chyba testov. Dakujem.

zara1357
14. sep 2024

@lynnna áno nie su to kvalitne testy. Ja som min.mesiac mala tiež pozitívne iba pepino a nie duch, ale pekna ruzova čiarka. Každá iná značka bola biela.

nina0412
14. sep 2024

@lynnna a máš aj fotku ake to boli čiarky?

lynnna
autor
14. sep 2024

@zara1357 to je hrozne, predtým mi vzdy vyšli negativne, netušila som, ze to az tak moze vyjst.

nina0412
15. sep 2024

@lynnna a mala si jasne dve čiarky z pepina?

lynnna
autor
15. sep 2024

@nina0412 ano jedna svetloruzovq ale bola jasna, ale kedze hned potom som si robila iny a na dalsi den zase dalsie dva ine, tak mi je jasne, ze to tehotenstvo nebolo

lynnna
autor
15. sep 2024

@lynnna
@nina0412 vyhodila som to od sklamania

zuzi0911
15. sep 2024

Môj test a tehotna som nebola ...všetky ostatné značky negatívne...dokonca ak pepino z inej predajne

lynnna
autor
16. sep 2024

@zuzi0911 ja som to mala o dost tmavšie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre