Pepino tehotenský test

eja3332
3. nov 2022

Ahojte,
Vrchné tri testy sú z roku 2020 keď som bola tehotná s dcérkou robené este pred MS asi 10 dpo
Spodné dva testy robené tento týždeň na 8dpo tiež pred MS aj som sa na chvíľu potešila aj keď sme to neplánovali ale potom som tu na forach čítala že tieto nové pepino testy čo sú v balení dva vraj ukazujú veľmi často falošnú pozitivitu .čo si o tom myslíte vy ? Je možné že som tehotná ?
Normalne si testy nerobím ale po pár dňoch od styku ma začalo pobolievať dolu ako keby som mala dostať MS tak ma naposledy bolelo keď som bola tehotna s malou tak reku pre istotu si urobim test . No teraz neviem co si o tom mysliet a iny doma nemám 🤷

veronikaszabova
3. nov 2022

@eja3332 ved pockaj, kym ti bude meskat menzes a otestuj inou znackou

ninka99865
3. nov 2022

Nič len skúsiť inú značku 🤷‍♀️

nicollette332
3. nov 2022

akoze aj by som povedala, ze tam niecoo je. ale tak istejsiasi budes, ked pockas alebo ked skusis iny test.

ninka297
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veronika3110
3. nov 2022

@eja3332 8dpo + pepino = katastrofa…
Testujes skoro a zlým testom

petra735
3. nov 2022

Skús inú značku (jak píšu baby)

eva193
3. nov 2022

@ninka297 aj mne to mozog neberie....je tu milion prispevkov - vidite tam nieco? co to moze znamenat, najvaic s ami paci ked si caje robia ovulacny test a pytaju sa ci mozu byt tehotne.....ci kkt no neviem ....moze nemusi byt tehotna, moze nemusi mat ovulaciu.....treba pockat, treba spravit test iny den alebo ist k doktorovi a vybavene

ninka99865
3. nov 2022

@eva193 presne som mala rozpísaný taký komentár ale som ho vymazala.. každý deň 3 takéto témy

eva193
3. nov 2022

lebo ja uplne rozumiem ak zeny sa napr dlhsie snazia, a potrebuju sa usitit ci je nieco normlane alebo maju spozonornit, alebo si zistit ake su mozne priznaky tehotenstva.....ale je tu na to milion skupin a konverzacii, nie len tu vseobecne na internet.....ale pytta sana to ci niekto vidi nejaku ciarku na teste a hladat slabu ciarku aj na bielom teste mi pride uplne scestne

nevenka
3. nov 2022

@ninka297 no ja som napriklad brala lieky, ktore sa v tehotenstve nesmu, takze som potrebovala vediet, ci som tehotna alebo nie som, velmi skoro, aby sa mohli vysadit. Takze som testovala od 9 dpo, na 10 dpo som mala jasnu druhu ciarku. Tiez som lustila testy.
Alebo ak zena mala viacero potratov a potrebuje si pichat injekcie alebo brat lieky, tak to chce vediet co najakor. Su take pripady.

ajko2011
3. nov 2022

@ninka297 mne meškali 3 dni, keď som testovala testom dr.Max a čiarky také, že to by aj slepý videl 😁 ináč tiež nechápem testovať pred ms 😏 potom sú zbytočne sklamané, keď príde ms

ninka99865
3. nov 2022

@nevenka ale veď to je jasne. Ja tiež testujem pred menzesom, ale načo také témy kde je 50 percent áno si tehotná a 50 nie. Tak si sprav iný test a uvidíš keď to pepino je otrasne. Niekomu pepino dobre ukázal, xy prípadom nie. vestecku guľu treba pri týchto diskusiach.

ninka297
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
eva193
3. nov 2022

@nevenka ale ved jasne ze to dakedy treba vediet skor z roznych pricin, ale jednoducho ja som to nevymyslela ze sa to neda casto krat zistit skor :D proste je to tak a treba pockat alebo sa poradit s doktorom , urcite to bude lepsie ako sa radit so zenami na MK

diaalex
3. nov 2022

Ľudia načo testujete tak skoro? Dobre že už netestujete 2h po styku 🙈

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre