Pepino negatívny, Clearblue pozitívny

23. júl 2024

Dobre rano
Stalo sa vam ze na Pepino teste resp.palickovom teste ste mali vysledok negativny a na Clear blue (alebo inom digitalnom) pozitivny?

3petka
23. júl 2024

Tak digitálny je veryhodnejsi ako palickovy.

anika02
23. júl 2024

Ja síce nemám skúsenosť s pepino testami ale baby tu veľa píšu že sú nespoľahlivé. Naopak clearblue dosť chvália....viac by som mu verila .

majamat
23. júl 2024

pepino su nepsolahlive, ale skor v tom zmysle, ze pozitivitu ukazuju vlemi lahko a kde komu. nie opacne.

digi test je sice spolahlivejsie,ale testy su spolahlive, ak sa nerobia prilis skoro., v poslednej dobe sa tu mnozia prispevky, ked CB test ukazala 1-2 a ostatne negativne. dokonca sa najde prispevok, kedy aj krv bola negativna, co j najspolahlivejsi sposob kontroly hcg.
no CB test ma nizsiu citlivost, takako moze skor ukazovat? nemal by je to nezmysel.

jednoducho treba pockat a opakovat testovanie, vysledok tychto testov je nepresny.

kikadanali
23. júl 2024

@anika02 ahoj ja som si včera robila test palivový ráno a bol pozitívny ale neskôr som si robila Clear Blue a ten bol negatívny. Mam skusit neskôr? Mávam nepravidelnú MS

kikadanali
23. júl 2024
anika02
23. júl 2024

@kikadanali ja by som skúsila aj neskôr určite. Ale ako písala vyššie majamat najlepšie je hcg ... Ja mám čiarky na testoch ale tiež sa spolieham až na krv vo štvrtok.

majamat
23. júl 2024

@kikadanali urcite. testy sa robia skoro a niektore ukazuju aj faôosnu pozitivitu a preto je potrebne urobit test znovu. o 2 dni by mal zosilniet, ale niekedy za 2 dni este uplne silny byt nemusi, preto je dobre mozno skontrolovat este aj o tyzden a po tyzdni by uz mal byt anozaj vyraznejsi a jasne pozitivny.

majamat
23. júl 2024

ak mate moznost, dajte siodobrat krv v labaku.

kikadanali
23. júl 2024

@majamat tak skúsim ale asi iný test kupitnez pepino

nikkkyyyy25
23. júl 2024

Ahoj, ja momentálne, paličkove testy negatívne, clear blue pozitívne.. clear blue ukázal 1-2 týždeň. Nie len jeden, robila som si rovno dva oba mali výsledok rovnaký. Tak neviem či sa dá tomu veriť, k dr idem až 19.8 tak uvidíme

medda_beda
23. júl 2024

A ten clearblue pozitívny bol digitálny alebo nedigitálny?

kikadanali
24. júl 2024

@majamat kúpila s si mama test a drobila som si teraz ráno a úplne negatívny ani náznak pozitivity, takže pepino bol falošný

kikadanali
29. júl 2024

@majamat ja už neviem čo si mám myslieť, pred týždňom čo som tu písala boli testy negatívne. Dnes som si kúpila test a pred 30 minútami som robila.
Takýto je, je tam niečo?

kikadanali
29. júl 2024

@anika02 ahoj písala som hore je moja správa s fotkou. Myslíš že tam je nieco

anika02
29. júl 2024

@kikadanali no mne sa zdá že sa tam niečo črtá...skús o 2 dní. Možno bude silnejšia.

majamat
29. júl 2024

@kikadanali pred tyzdnom ti vysiel tiez pozitivny, ale nakoniec nebol, teraz opat. reps toto sa dost za pozitivny test povazuje, ale nemalo by. sice je v naovode napisane, ze slabo pozitivny je tiez poztivny. to sice pravda je,a le zrejme sa duch za salbo pozitivny uz nepovazuje. pono je to v zasade jedno, nei je dolezoty takyto vysledok, dolezity je dalsi vyvoj, jednoznacne by test mal silniet. o tyzden by mali byt kolajnice. ak nie su, nebol pozitivny. z jedneho testu, kde je duch sa neda usudit, ci ide o tehu,a lebo nie.

v akej faze cyklu si?

kikadanali
29. júl 2024

@anika02 ale to je zvláštne lebo pred týždňom som robila pepino bola tiež druhá čiarka potom už nič. Dnes len tak som robila test nie ráno ale cez den inej značky a takto. Tak nechápem, no skúsim.
Bola by som rada ak budu dve čiarky

majamat
29. júl 2024

@kikadanali ak budu kolajnice, uz nebudes musiet polemizovat nad testom. toto proste nic nedokazuje a taketo testy su tu stale a tie baby tehu nie su.

kikadanali
29. júl 2024

@majamat práveže ja mám stále nepravidelný cyklus tak ani neviem kedy mi príde. Ale dnes som 33 deň od poslednej, tak vôbec nechápem čo môže byť príčina takýchto testov

kikadanali
29. júl 2024

@majamat to chápem že takéto testo sú tu stále, tak uvidím jak neskôr

anika02
29. júl 2024

@kikadanali alebo počkaj ešte pár dní a choď na krv... Tá rozhodne ..😉

majamat
29. júl 2024

@kikadanali neviem, tu neustale niekto tvrdi, ze biochemicke tehu,a le logicky, kazdy takyto test nemoze byt sposobeny biochemickym tehu, ved to by bolo takychto tehu az privisoke %, co je dost nerealne, dokazuju to aj prispevky, kde nakoniec autorka bola na odbere krvi a ten bol negativny.
a vcelku ma to irituje, jak sa snazia niektore kazdej nakukat, ze potratila ( sice len biochemickym tehu, ale aj tak ). nie je dobre toto si mysliet, u takej zeny uz moze vyvolavat negativne pocity, pritom z tychto prispevkov je potvrdenych biochem, tehu naozaj malo.

videla som video, kde farmaceutka sama potvrdila, ez toto tehu neoznacuje a spomenula nejake miroorganizmy, vdaka ktorym moze byt test taky ako mas. to sa mi zda ako dobre vysvetlenie, aj ke duplne to potvrdene nie je.
fakt je, ez ziadny papierikovy test nei je presny. tyka sa to napr aj mocovych testov. labak je najpresnejsi.

kikadanali
29. júl 2024

@majamat vieš ja som donedávna ani nevedela čo je to biochemické trhu až tu keď som čítala niektoré príspevky.
Viem že to nemusí byť trhu a myslím že to ani nieje trhu len proste niektoré papierikove testy to tak robia.
Ja mám iba málinko citlivé prsia ale to môže byť aj pred menštruáciou alebo tak inak nič.
Skúsim ešte za dva dni a uvidím čo z toho bude. Keď nič tak jedine lekárovi a nech zistí čo sa deje s telom

majamat
29. júl 2024

@kikadanali veru, chod radsej na krv, to je napresnejsie.

ja to tu o biochemickom tehu pisem, lebo tu neustale neikto presviedca zienky ako si ty, ze to moze byt biochemicke. ako ano, vyskytuje sa, ale rozhodne nei v tolkych pripadoch. tak yb som nad tym uvazovala fakt az ked by to bolo potvrdene ci uz jasne pozitivnym testom,a lebo krvou.

drzim teda palce, ench to vyjde tak ako chces. daj potom vediet, ako to dopadlo.

kikadanali
29. júl 2024

@majamat dakujem
Určite dám vedieť

kikadanali
30. júl 2024

@majamat bola som dnes u lekára.
Pozeral sa ale nevidel nič tak mi zobral ešte krv.
V piatok mám volať kvôli vysledkom

majamat
30. júl 2024

@kikadanali no je to celkom taka zahada. teda pre tovje telo nie, ale pomocou testou akosi nevies identifikovat ako to je.
no vsak uvidis, ako krv, ta uz by to mohla rozlusknut.

kikadanali
30. júl 2024

@majamat len dúfam že s tej krvi nezistia nejakú horšiu príčinu

majamat
30. júl 2024

@kikadanali to bude asi len zakladny odber hcg. teda to sa zvykne kontrolovat. jedine, ze by sa dr nieco nepacilo.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre