Pepino comfort

zuzsat
19. júl 2023

Ahojte. Viem ze po uschnuti su vysledky skreslene ale moze sa objavit takyto kanalik?

annnna18
19. júl 2023

@zuzsat ano moze, presne preto sa nemaju vysledky odcitat po uschnuti. Tusim do 10min len ako je pisane v navode. Ale ved to vies. Ked nie si si ista urob digitalny ten ti povie. Drzim palce ❤️

zuzsat
autor
19. júl 2023

@annnna18 tak potom som kludna ked moze 😁 lebo uz ma oblieval pot. Dava si priatel pozor ale existuju aj kvapky lasky

polovnicka92
19. júl 2023

@zuzsat ahoj, aj prva je po zaschnutí? Lebo aj tam ja vidim čiarku, skus urobiť podľa mňa este jeden 🙂

zuzsat
autor
19. júl 2023

@polovnicka92 ano je po zaschnuti len jedna foto s bleskom druha bez blesku

naatty10
19. júl 2023

Ahoj tak som mala aj ja a ms prišla 😇 držím place 😘

sofia1979
19. júl 2023

@zuzsat ja by som ešte spravila jeden a nie pepino

evulienka_1
19. júl 2023

Ja som mala takú druhu čiarku nedeľu ráno z ranného moču a poobede prišla ms ....držím palce no skús ešte o 2 dní

zuzsat
autor
19. júl 2023

Ja na ms cakam ale neviem ci moxem byt v 38v prechode. Minuly mesiac mi ms dosla o 7dni skor a trvala 12dni. Takze ja ani neviem kedy ma teraz dojst.syalo sa.mi to prvy krat v zivote. Vzdy som mala kazdy mesiac aj ked nepravidelnu ze raz 31 raz 33dc.
Ak ratam od toho dna ms tak test bol robeny na 34dc... 10dni od styku 🤷

bejka90
19. júl 2023

@zuzsat no mne to pride ako ciarky...takze ja si myslim ze to bude tehu....

zojeva
19. júl 2023

to len veštiva teraz povie :D zopakovať test určite iný ako pepino 🙂 a uvidíte, čiarky tam sú, či sú to čiarky alebo kanáliky ťažko posúdiť

zuzsat
autor
19. júl 2023

@bejka90 aj mne ale po uplynuti a zaschnuti testu tak dufam ze to tak robia tieto testy. Lebo ked som sa snazila otehu a testy robila tak ked bol test biely aj biely ostal aj na dalsi den tak preto som sa pytala ci tieto takto vyzeraju po uschnuti bezne

julia2002
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bejka90
19. júl 2023

@zuzsat ved aj mne krd boli biele ostali biele ked boli ciarky tak po uschnuti boli silnejsie takze ja sa drzim svojho nazoru 🙂

zuzsat
autor
19. júl 2023

Robila som livsane a biely ☺️

zuzsat
autor
19. júl 2023
zojeva
19. júl 2023

@zuzsat vážne je biely na živo ? 😀 mne sa tam akože cosi mary a livsane ma malo farbiva posledn mi ukázal čiarky 😀 ja by som zopakovala z ranného mocu pre istotu 😀

zuzsat
autor
19. júl 2023

@zojeva ty nestras!!! Biely je 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre