Pepino 2v1 z drogérie

cukrik93
22. sep 2022

Ahojte baby,viem ze je tu milion takych prispevkov a dost negativ na pepino testy,no asi tri dni mi je čudno,mam bolesti podbruska ale nie ako pred ms,ta ma prist v sobotu,dnes test ale z druheho mocu,lebo som doma rano nemala test a vysiel takto..inokedy robili duchov ale boli sive,teraz je ciarka pekne ruzova,dokonca aj hodinu po zaschnuti..neviem co si mysliet..Vcera som robila iny test Slniecko a plus ovulacny Intime,prikladam foto,zeleny je dnes

hildicapupu
22. sep 2022

podla mna tam ta ciarka je normalna

veronika3110
22. sep 2022

určite skús aj iný, kedže ten fialový na druhej foto je negatívny... tak aby si mala istotu 🙂 tento týždeň som tu už čítala 3 baby, ktoré boli nadšené z čiarky a potom nasledovalo sklamanie... dúfam, že to nebude tvoj prípad 🙂

cukrik93
autor
22. sep 2022

@veronika3110 ten fialovy bol robeny vcera takisto nie je hned z ranneho..skusila som dnes okolo 12teh aj maybe baby a tiez tam bola slabucka ruzova ciarka..to cakanie je hrozne 😔

bejka90
22. sep 2022

@cukrik93 podla mna to nieje falosne 🙂aj na tom pepine su celkom pekne ciarky nie duchovia🙂 drzim prsty

nina004
22. sep 2022

@cukrik93 Podľa mňa budeš tehotná. Inak aj ovulačný test máš pekne pozit.mne tiež ukázal na začiatku takto tehotenstvo. Cez deň veľa závisí aj od toho koľko piješ,možno preto máš tehotenský teraz slabší.

cukrik93
autor
22. sep 2022

@nina004
@bejka90 dakujem baby♥️,no neostava mi nic ine len cakat,skusim urobit rano z prveho,ze co to povie 🤔

cukrik93
autor
22. sep 2022

@nina004 ovu test zoslabol a tehu test kazetovy rapid clear jedna palicka,obavam sa ze zase to odide z ms,ako uz poslednych niekolko mesiacov 😔

nina004
22. sep 2022

@cukrik93 Ach vyskúšaj ešte ráno z prvého moču. Ale keby sa ti zas opakovalo,že pôjde o biochemické tehotenstvo,tak to určite rieš s lekármi nech prídu na príčinu.

cukrik93
autor
22. sep 2022

@nina004 ja mam autoimunitne ochorenie stitnej zlazy zistene pri prvom tehu,ale som len sledovana resp som tam nebola dva roky uz 😏 ..no viem ze dr vravela ze ak by som chcela znovu dieta tak mam tam prist,no naozaj som posledny rok nemala kedy to riesit,ale uz sa chystam objednat sa..

nina004
22. sep 2022

@cukrik93 Tak to sa určite objednaj,keď chceš ďalšie bábo na kontrolu. Ja som tam chodila s vysokým prolaktínom, vraveli mi ,že sama od seba neotehotniem. A nám sa podarilo prvé samo a druhé dokonca cez ochranu. Ale vždy je lepšie vedieť ako na Tom momentálne si,hlavne štítna v tehotenstve vie urobiť veľa zlého. Tak nech si pod dohľadom.

cukrik93
autor
22. sep 2022

@nina004 ano ja viem,dost som si o tom citala,no tento rok som mala vsetkeho vela a este ma caka par tazsich tyzdnov kvoli synovi,takze v prvom rade riesim jeho zdravie,potom pridem na rad aj ja 🤷🏽‍♀️

nina004
22. sep 2022

@cukrik93 Držím palce nech ti to dobre so synom dopadne. Úplne chápem ,že záleží najprv na ňom. Tiež by som to tak mala. Ale veď ešte uvidíš ráno ,možno sa predsalen zadarilo 😉

cukrik93
autor
22. sep 2022

@nina004 uvidime,dam vediet ☺️ Ale bol by to skor asi zazrak

cukrik93
autor
22. sep 2022

@nina004 a dakujem ☺️

simca555
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sonka333
23. sep 2022

@cukrik93 ahoj,no ako si dopadla?urobila si ti test znovu?☺

cukrik93
autor
23. sep 2022

@sonka333 ahoj,robila som dnes test Livsane ale nie z ranneho mocu a bola tam taka slaba ciarka..ale rapid clear z ranneho nic..zajtra ma prist ms tak uvidime,ale mam pocit ze dorazi,dnes ma zas nejak brucho bolelo a chodim casto cikat

cukrik93
autor
27. sep 2022

Baby neviem co sa deje,menzes mi meska 4 den,to sa mi este nestalo od decembra..teraz rano som robila test dr max a je tam slabucka ciarka ledva viditelna ale ak som podsvietila odspodu baterkou tak je ruzova,vcera bol este negat..ze by sa mi tak ovulka posunula 🤷🏽‍♀️ Obcas mam bolesti ako na ms takze stale ju ocakavam 😏

sonka333
17. nov 2022

@cukrik93 ahoj ako si dopadla...si tehu?

cukrik93
autor
18. nov 2022

@sonka333 ahoj,nie nie som tehu 😏

simca555
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre