PCOS a možno pozitívny test

emmi11
22. aug 2022

Ahojte baby s priateľom sa snažíme o bábätko už vyše roka ja mám PCOS a na základne odporučenia sme navštívili reprodukčné centrum kde nám začali na september plánovať IVF cyklus, tento mesiac mi žiaľ menštrucia neprišla lekár mi povedal aby sme ešte pár dni počkali ak náhodou by prišli oneskorene , že si mám skúsi spraviť tehotenský test keby sa náhodou na nás šťastie usmialo. Dnes som si teda spravila test a výsledok je taký ze prvá čiarka je úplne slabá ako by až taká priesvitná a druha je silná žiaľ neviem či je pozitívny alebo negatívny. Ďakujem ja každú radu 🙂 príkladom aj fotí

anjelicek26
22. aug 2022

Vyzera to nadejne, ta ciarka je ruzova.

patrixxx23
22. aug 2022

@emmi11 jeej,toto je vas vysnivany darcek ❤️ Vidis,nakoniec sa podarilo prirodzene …drzim palce,nech to dobre dopadne 🍀 test je samozrejme pozitivny🙂

emmi11
autor
22. aug 2022

@anjelicek26 ďakujem krásne za odpoveď ❤️

lucia147852
22. aug 2022

Pozitívny. Keď zopakujes už by mal byt len silnejší a silnejší

emmi11
autor
22. aug 2022

@patrixxx23 ďakujem krásne ❤️ Veru hlavne aby to dobre dopadlo 😊🍀🍀

dzejsik
22. aug 2022

@emmi11 aj mne sa vidi pozitivny, lebo je ciarka naruzovela … skus este o den dva ci stmavne 🙂

kleopatra114
22. aug 2022

Ja som mala takýto 9 dni po vyvolanej ovulácii . Tiež PCOS.

mimi16
22. aug 2022

@emmi11 blahoželám 🤞🤞🤞👏

gabca295
22. aug 2022

Mne sa zdá pozitívny. Držím palce 🥰

wokokoza
23. aug 2022

Joooj, budem držať palce, nech je pozitívny, zatiaľ to tak vyzerá, aj keď je to slabunko vidno.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre