Paličkový test je pozitívny, digitálny negatívny

ve_verka
12. júl 2024

Ahojte žienky pripadne dobrý deň prosím Vás o radu mešká mi ms už 2 týždne spravila som si test pepino palickovy ten bol pozitívny potom som si spravila digitálny a ten bol negatívny viete mi poradiť ? Prikladám aj foto

tessa165
12. júl 2024

toto je ovulacny negativny test

sella38
12. júl 2024

To su ovulacne testy. Tie su pozitivne vzdy.

dadka1997
12. júl 2024

@ve_verka 😃😃😃 a toto je ako žart? Za prvé toto je ovulačný test a za druhe nie je pozitívny 🫢🫢🫢

pribinak
12. júl 2024

@ve_verka tehotenské testy označené HCG

lienka.7
12. júl 2024

@ve_verka omg 🤦‍♀️ vieš rozdiel medzi tehu a ovulacnym testom???
A ten test nie je pozitívny, to len tak na okraj

janai1
12. júl 2024

@ve_verka to už ani príbalovy leták si nezvládla prečítať ale na koňa sa registrovať to neboj sa 🥹

sisa_s
12. júl 2024

@janai1 keby letak...ale ved pozri na foto, pod tym ocuranym testom to ma jasne napisane...mozno len nevie po cesky, ze "ovulacni=ovulacny"

maca1984
12. júl 2024

🤣🤣🤣 mňa picne

sense
12. júl 2024

Ešte priloží fotku toho palickoveho tehotenskeho testu, lebo toto je ovulacny test a je negativny

janai1
12. júl 2024

@sisa_s tak vieš hore nohami to má, to sa ťažko číta 🤣

domka222
12. júl 2024

To fakt myslíš toto vážne?

lienka.7
12. júl 2024

@sisa_s mozno je celá happy, ze je dačo konečne pozitívne, resp.ma tam nejakú čiarku 🙈
Inak minule tu bola diskusia, kde jedna presviedčala tiež, že keď máš pozitívne ovulácne testy (aj ona ho ale mala negat.) máš aj tehotensky. Tak si možno z toho vzala @autorka príklad 🤦‍♀️

sisa_s
12. júl 2024

@lienka.7 ja uz sa necudujem nicomu, je tu jedna "intuitivna", ktora vsetkych presviedca, ze pozna svoje telo a ona vedela, ze je tehotna hned po sexe 😀

lienka.7
12. júl 2024

@sisa_s "pacientiek" je tu oveľa viac 🙈 len nedajbože im napíšeš pravdu, hneď si tu zhejtovana👎 ja niekedy fakt rozmýšľam ci niektoré (poväčšine samozrejme anonymy) namiesto mozgu nemajú niečo iné... zamerne nepíšem co, lebo sa tu zase do mna pustia... ale zacina to na V a končí na A. 6 písmen 👌😊

lasona
12. júl 2024

Možno pani zle pozrela a kúpila ovulacny test, namiesto tehotenského.

ve_verka
autor
12. júl 2024

@lasona hej no to skôr ale nevadí viem že aj keby to bol normálny test sem by som už nikdy nenapísala

janai1
12. júl 2024

@lasona to sa ako dá? Na krabičke, na obale testov, v pribalovom letáku a ešte aj na testoch je to napísané. To sa ako nedá nevšimnúť min. 5x ak rátame aj na cenovke v obchode?

domka222
12. júl 2024

@ve_verka tebe nepadlo do oka to LH na teste,keď si ho položila a ešte aj fotila?

sella38
12. júl 2024

Ale ste sa do nej pustili jak.... Ja si myslim, ze pokial clovek naozaj netestuje kazdy mesiac jak blazon, vbehne do drogerie, zoberie krabicku, kde je napisane test a netusi, ze aj nejake ovulacne testy existuju, tak si to proste pomyli... Ale klasika... smejme sa jak pomatene...

jamidea
12. júl 2024

@domka222 akoze pardon, co je to LH? Mam tri deti, 5testov ale LH?

kessica87
12. júl 2024

Baby správate sa ako sprosté sliepky. Jednoducho sa pomýlila a kúpila ovulačný test.
Môžete sa hanbiť.

lienka.7
12. júl 2024

@janai1 zaujímavé, že digitálny kúpi tehotensky... ale druhý ovulacny? Ci je aj digitálny ovulacny? Neviem o tom, normalne sa pýtam...

janai1
12. júl 2024

@lienka.7 clearblue ma digitálne ovulačné testy. Tak možno ak nevie čo je ovulácia tak kúpila ten a ten by bol negatívny lebo tam ukazuje len smajlika

lasona
13. júl 2024

@janai1 normálne sa dá pomýliť...staví ze človeka vyrusi telefonát, nepríjemná situácia..cokolvek

domka222
13. júl 2024

@jamidea luteinizačný hormón. Vďaka tomuto hormónu ti dozreli vajíčka na tie tri deti

janai1
13. júl 2024

@lasona pri nakupovaní, čítaní príbaloveho letáku, pri pozeraní na testy a ešte aj pri ich fotení ? To muselo byť kus veľa zlých situácii 😉
Tu skôr zlyhávajú základné vedomosti o fungovaní ženského tela

chudnutiesystem
13. júl 2024

@kessica87 mam rovnaký názor, čo čítam diskusie... Samé nenavistne komentáre 😐 často rozmýšľam, kde sa vytráca ľudskosť...

zuza265
15. júl 2024

@janai1 podla mna sa proste stalo. Normalne sa clovek pomyli. Ak uz tobila testy predtym, tak necitala navod - ty ich cistas vzdy? Aj ked napr uz miliontykrat menis baterky v ovladaci? Nic hrozne sa nedeje. Keby mala aspon neprijemnu reakciu alebo co. Proste stalo sa a snad si ty dokonala a nikdy sa nezmylis

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre