Paličkové testy ukazujú tehotenstvo, digitálne nie

87modrykonik
11. júl 2024

Ahojte, robila som 2 paličkove, jasne 2 čiarky..digitálny clearblue ukazuje -. Čiže negatívny. Co si myslieť? Zažili ate to? Ďakujem

katariiinkaa
11. júl 2024

@87modrykonik nemáš fotku testov?

87modrykonik
autor
11. júl 2024
katariiinkaa
11. júl 2024

@87modrykonik pepino? ak áno, spravila by som radšej aj inú značku..akurát včera jedna žienka riešilla že jej pepino dokonca aj silnel deň po dni..spravila iné značky a tie boli úplne negatívne. Pri takýchto čiarkach by už vyšiel aj digi pozitívny 😕 držím palce

87modrykonik
autor
11. júl 2024

@katariiinkaa áno pepino 😒

katariiinkaa
11. júl 2024

@87modrykonik uvidíš no, viem ale že s ním má veľa žien zlé skúsenosti..prípadne veď skús testnuť zas o pár dní a už to bude jasné 🙂

mandymoore123
11. júl 2024

@87modrykonik síce peppnino ale podľa mna pekne čiarky. Digitálne máš aké ? 10tkove alebo 20tkove? Držím palce

bambulka711
11. júl 2024

@87modrykonik určite zbehni do lekárne a skús inú značku. Mne toto príde ako jasne pozitívny test. Digitálny má 25 citlivosť, možno aj preto neukázal.

katariiinkaa
11. júl 2024

@mandymoore123 @bambulka711 clearblue digi ukazuje tiež od 10, toto je priamo z ich brožurky

babushkaem
11. júl 2024

@katariiinkaa ja som mala na tom svojom tiez od 25.. kuknem ci mam este nejaky

babushkaem
11. júl 2024

@katariiinkaa teraz odfoteny

katariiinkaa
11. júl 2024

@babushkaem áno ono všade na nich píše že citlivost 25, ale ukáže od 10 🙂 pozri tu je k tomu všetko. Mám to na sebe aj vyskúšané z predošlého tehu - odber z krvi 9,14 a digi clearblue vyšiel pozitivne 1-2. Tu je celá tá brožurka: https://uk.clearblue.com/sites/default/files/hc...

bambulka711
11. júl 2024

@katariiinkaa
@babushkaem pozor, oni majú dva druhy, jeden 10 a jeden 25. Ale samozrejme, netvrdím, že neukáže 🙂

katariiinkaa
11. júl 2024

@bambulka711 digitalny s indikatorom tyždnov som videla len jeden od nich, aj na stranke vidim len jeden, tak neviem. Ale mala som presne ten od ktoreho tu @babushkaem poslala navod 🙂 skušala som pri tomto tehu aj ostatne hladiny hcg, či sa pri nich zmeni vysledok ako tam píše, všetko sedelo.

babushkaem
11. júl 2024

@katariiinkaa sranda

okm221
11. júl 2024

Nejak sa nám tu rozmohli chybne pepino testy, to co majú za šaržu 🤦‍♀️..

sense
11. júl 2024

Počkaj par dni a skus znova

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre